Гнідавський цукровий завод готовий преміювати свідомих громадян

Приватне акціонерне товариство «Гнідавський цукровий завод» продовжує боротьбу із неприємним запахом, який шириться містом і оголошує премію у розмірі 20 тисяч гривень тому, хто зафіксує факт несанкціонованих скидів на поля фільтрації підприємства. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод готовий преміювати свідомих громадян”

На Гнідавському цукровому заводі ініціюють перевірку власного підприємства

На Гнідавському цукровому заводі звернулися з листом до екологічних служб з проханням ініціювати позапланову перевірку підприємств ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» та ТзОВ «БІО ПЕК» на предмет дотримання санітарного законодавства. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі ініціюють перевірку власного підприємства”

Комісія Волиньради шукатиме причини смороду у Луцьку

Вчора у малому залі Волинської обласної ради відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, де розглядалось питання поширення неприємних запахів в місті Луцьку. На засідання були запрошені представники екологічних служб та Гнідавського цукрового заводу.  Для інформування з єдиного питання щодо   якості атмосферного повітря у місті Луцьку запросили понад 5 доповідачів з різних служб. Продовжити читання “Комісія Волиньради шукатиме причини смороду у Луцьку”

Офіційна заява ТзОВ «БіоПек»

Сьогодні зранку у ЗМІ з’явилась інформація ніби завод з виробництва біоетанолу незаконно злив у каналізацію мелясну барду, внаслідок чого сморід поширився містом. Підтвердили цю інформацію у Луцькій міській раді. Продовжити читання “Офіційна заява ТзОВ «БіоПек»”

«Не перекладайте відповідальність і перевірте очисні споруди в Липлянах»

На Гнідавському цукровому заводі закликали міську владу ініціювати екологічну перевірку і на очисних спорудах у Липлянах і не перекладати відповідальність за екологічну ситуацію в Луцьку на підприємство. Продовжити читання “«Не перекладайте відповідальність і перевірте очисні споруди в Липлянах»”

На Гнідавському цукровому заводі показали куди дівають мелясну барду

Найбільші сільськогосподарські підприємства Волині  вносять на свої угіддя –мелясну барду, що є вторинним продуктом переробки на біоетанольному заводі і водночас цінним органічним добривом. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі показали куди дівають мелясну барду”

“Ми пообіцяли не скидати барду на поля фільтрації і дотримали слова”

Смородом у Луцьку вже нікого не здивуєш. І вдень, і вечірньої пори місто раптово «накриває» хвиля тяжкого неприємного запаху, та скарг – усе менше й менше. Лучани знизують плечима і уже за звичкою кивають в бік Гнідавського цукрового заводу: мовляв, вітер подув від фільтраційних полів. Продовжити читання ““Ми пообіцяли не скидати барду на поля фільтрації і дотримали слова””

Про робочу групу із подолання причин смороду. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ПрАТ «Гнідавский цукровий завод» закликає представників влади міста Луцька, громадських активістів, уповноважених представників сільських та селищних рад прилеглих сіл до створення робочої групи із визначення і подолання причин смороду, який продовжує дошкуляти лучанам. Продовжити читання “Про робочу групу із подолання причин смороду. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!”

На полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу розпочався моніторинг

Між ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» та  Волинською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів був укладений догорів на щоденний моніторинг ситуації навколо полів фільтрації. Продовжити читання “На полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу розпочався моніторинг”

Гнідавський цукровий завод ініціює створення робочої групи із визначення причин смороду

ПрАТ «Гнідавский цукровий завод» ініціюватиме створення робочої групи із визначення і подолання причин смороду, який продовжує дошкуляти лучанам. Про це нам розповів директор підприємства Ростислав Новосад. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод ініціює створення робочої групи із визначення причин смороду”