На Гнідавському цукровому заводі вироблятимуть цукор із тростини

Україні буде за пару років не солодко: спад у цукровій галузі ризикує обернутися присмаком лише імпортного цукру в роті та знищенням власної цукрової галузі. Наразі цукрова галузь переживає ледь не найскладніші часи. Значними темпами скорочується виробництво, падає його маржинальність, заводи припиняють свою діяльність, а потужності «ідуть на металолом». Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі вироблятимуть цукор із тростини”

«Гнідавський цукровий завод запуститься вчасно», – директор Василь Муха

Кожен рік Гнідавського цукрового заводу розпочинається задовго до початку сезону цукроваріння. Одна з передумов успіху підприємства високоякісна сировина, яку завод вирощує разом зі своїми партнерами – сільгоспвиробниками. Продовжити читання “«Гнідавський цукровий завод запуститься вчасно», – директор Василь Муха”

Гнідавський цукровий завод дивує асортиментами цукру

Гнідавський цукровий завод лідирує на Волині в модернізації обладнання.. Тут повністю перейшли на автоматизовану, комп’ютеризовану систему переробки сировини.

Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод дивує асортиментами цукру”

На Волині почали сіяти цукрові буряки

Аграрії Волині розпочали сівбу цукрових буряків. В області під солодкі корені цьогоріч планують розширити площі до 10 тисяч гектарів проти минулорічних 7,9 тисячі. Продовжити читання “На Волині почали сіяти цукрові буряки”

«Барда вже довела свою ефективність, а сільгосппідприємства дивляться в далеку перспективу», – Олександр Нікішин

Відходи цукрових заводів знайшли своє застосування та активно переробляються на провідних європейських підприємствах, аналогом яких в Україні є біоетанольний завод. Продовжити читання “«Барда вже довела свою ефективність, а сільгосппідприємства дивляться в далеку перспективу», – Олександр Нікішин”

Селяни мають можливість працювати з Гнідавським цукровим заводом без посередників

Гнідавський цукровий завод має намір переробляти всі солодкі корені, будуть вирощені на Волині та за її межами. Підприємство співпрацює не тільки з великими фермерськими господарствами, але й з одноосібниками, які мають можливість реалізовувати свою сировину без посередників. Продовжити читання “Селяни мають можливість працювати з Гнідавським цукровим заводом без посередників”

Цукрова галузь на межі колапсу: операція реанімація, або як не підсадити українців на голку імпортного цукру

Україні буде за пару років не солодко: спад у цукровій галузі ризикує обернутися присмаком лише імпортного цукру в роті та знищенням власної цукрової галузі. Наразі цукрова галузь переживає ледь не найскладніші часи. Значними темпами скорочується виробництво, падає його маржинальність, заводи припиняють свою діяльність, а потужності «ідуть на металолом». Продовжити читання “Цукрова галузь на межі колапсу: операція реанімація, або як не підсадити українців на голку імпортного цукру”

На Гнідавському цукровому заводі триває підготовка до сезону 2021 року

На ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» триває підготовка до сезону 2021 року. Про це нам розповів заступник директора з питань сировини Олександр Нікішин. На одному з провідних підприємств Волині до початку сезону відносяться доволі серйозно, адже хороше планування роботи – запорука успіху восени. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі триває підготовка до сезону 2021 року”

За добривом під посівну на Гнідавський цукровий завод

Мелясна барда – це залишок від переробки цукрових буряків. Сільгосппідприємства використовують це органічне добриво для підживлення ґрунтів. Чим вигідна співпраця Гнідавського цукрового заводу і фермерів? Продовжити читання “За добривом під посівну на Гнідавський цукровий завод”