Як два кулаки: аграрії Волині тішаться врожаєм цукрових буряків

Цьогорічна середня вага 1 кореня цукрового буряка на Волині на 1 вересня поточного року – 615 грамів. Це на 100 грамів більше, ніж на цю пору торік. На таку врожайність вплинули доволі сприятливі погодні умови.  Продовжити читання “Як два кулаки: аграрії Волині тішаться врожаєм цукрових буряків”

Гнідавський цукровий завод презентував на бізнес-форумі свої досягнення та перспективи

Cьогодні, 21 вересня, у Луцьку пройшов Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Волинь-Інвест 2018», який зібрав представників влади, об’єднаних територіальних громад, бізнесу та міжнародних інвесторів. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод презентував на бізнес-форумі свої досягнення та перспективи”

«Задимів» і Гнідавський цукровий завод. ФОТО. ВІДЕО

Днями Гнідавський цукровий завод дав старт сезону 2018-2019 років і машини з «солодким коренем» зайшли на бурякопункт. Вже вчора розпочався порізка буряка на стружку і зовсім скоро з’явиться перший цукор. Продовжити читання “«Задимів» і Гнідавський цукровий завод. ФОТО. ВІДЕО”

СПРАВЖНІ ЖНИВА – НЕ В СЕРПНІ, А У ВЕРЕСНІ Й ЖОВТНІ (Новини партнерів)

Всі звикли, що жнива відбуваються в липні-серпні, але це – тільки процес хлібозбирання. Для селян найвідповідальніша пора – осінь, яку ще нерідко називають золотою. Бо вона – пора збору врожаїв із поля й саду. Продовжити читання “СПРАВЖНІ ЖНИВА – НЕ В СЕРПНІ, А У ВЕРЕСНІ Й ЖОВТНІ (Новини партнерів)”

Офіційна заява Гнідавського цукрового заводу на публікацію ТРК «Аверс»

Сьогодні в ефірі телеканалу «Аверс» була опублікована інформація про те, що нібито Гнідавський цукровий завод купує вугілля з Росії. З впевненістю заявляємо, що це не відповідає дійсності. Продовжити читання “Офіційна заява Гнідавського цукрового заводу на публікацію ТРК «Аверс»”

На БіоПеці пройшли протипожежні навчання. ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні на ТОВ «Біопаливно-енергетична компанія» пройшли спеціальні  навчання з протипожежної безпеки.  За легендою, пожежа виникла в  на складі готової продукції. У терміновому порядку працівники складу евакуювали людей, обезструмили склад та викликали рятувальників. Продовжити читання “На БіоПеці пройшли протипожежні навчання. ФОТО. ВІДЕО”

Одна година у робочому кабінеті Ростислава Новосада. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора на Гнідавському цукровому заводі стартував сезон цукроваріння і перші тони «солодкого кореня» відправились на бурякопункт, також відбулися і офіційні урочистості з приводу старту сезону 2018-2019 років. Сьогодні у гнідавських цукроварів перший робочий день, як він розпочався я запитував у директора заводу – Ростислава Новосада. Продовжити читання “Одна година у робочому кабінеті Ростислава Новосада. ФОТОРЕПОРТАЖ”

Гнідавський цукровий завод візьме участь в інвестиційному бізнес-форумі

До участі в інвестиційному бізнес-форумі у Луцьку 21 вересня зголосилися представники низки закордонних інвесторів та центральної влади. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод візьме участь в інвестиційному бізнес-форумі”