«Серце» заводу або дуже великий «самогонний апарат». ФОТО

На нижньому поверсі, кажуть – «серце» заводу. Офіційно це – відділення дистиляції та обезводнення. Але для гостей, які не зовсім «в темі», розшифровують: саме отут і є той великий «самогонний апарат», який відділяє спирт. Продовжити читання “«Серце» заводу або дуже великий «самогонний апарат». ФОТО”

«Цього року жому у відвалах нас не буде», – Олександр Нікішин

Встановлені жомопреси на Гнідавському цукровому заводі вже минулого року суттєво зменшили кількість сирого жому, який потрапляє у відвали. Продовжити читання “«Цього року жому у відвалах нас не буде», – Олександр Нікішин”

На Гнідавському цукровому заводі виробляють добриво для розкислення ґрунтів

Ще у 2018 році на Гнідавському цукровому заводі були встановлені фільтр-преси, які відживають дефекаційний осад, а в підсумку виробляють цінне органічне добриво для сільськогосподарських підприємств. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі виробляють добриво для розкислення ґрунтів”

БіоПек: запорукою успіху підприємства є його працівники

Луцький завод – перший приватний, який виготовляє біоетанол. В Україні є ще кілька подібних виробництв, але вони – державні і працюють на базі спиртогорілчаних підприємств. Продовжити читання “БіоПек: запорукою успіху підприємства є його працівники”

Зменшити енергозатрати та викиди на поля фільтрації

На Гнідавському цукровому заводі продовжують роботу над зменшенням енергозатрат. Про це розповів заступник голови підприємства Олександр Нікішин. Продовжити читання “Зменшити енергозатрати та викиди на поля фільтрації”

«Біо Пек»: історія упіху першого луцького заводу, який почав заробляти на своїх відходах

У світі вже навчилися виготовляти з недоїдків – електрику, із пластикових пляшок – взуття, меблі і навіть велосипеди, а із упаковок з-під соку та молока – дорожнє покриття… Над тим, як зменшити кількість сміття і відходів працюють кращі світові «уми», адже планета – переповнена. Не стоїть осторонь і бізнес. Виробництво прагнуть зробити безвідходним, аби те, що викидають з одного цеху ставало сировиною для іншого… Продовжити читання “«Біо Пек»: історія упіху першого луцького заводу, який почав заробляти на своїх відходах”

На Гнідавському цукровому заводі розповіли чи буде Волинь із цукром

За попередніми оцінками Волині цукровими буряками має бути засіяно більше 8 тисяч гектарів полів, а це близько 450 тисяч тонн цукросировини. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі розповіли чи буде Волинь із цукром”