У Луцьку смердить каналізація, – еколог

Начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда вважає, що неприємний запах у багатьох районах міста виникає через вентиляцію міської каналізації. Продовжити читання “У Луцьку смердить каналізація, – еколог”

«Укрцукор» наголошує на необхідності дерегуляції ринку цукру

Сьогодні Верховна Рада планує розглянути в першому читанні законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру», ініціаторами якого виступили НАЦУ «Укрцукор» спільно зі Всеукраїнською Аграрною Радою.

Продовжити читання “«Укрцукор» наголошує на необхідності дерегуляції ринку цукру”

На Гнідавському цукровому заводі вироблятимуть органічне добриво для вапнування ґрунтів

Цього року на Гнідавському цукровому заводі будуть встановлені на дефекаційний осад преси, що в підсумку вироблятиму цінне органічне добриво для сільськогосподарських підприємств. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі вироблятимуть органічне добриво для вапнування ґрунтів”

«Хавест-Агро» посіяли вже понад 100 гектарів цукрового буряка (Новини партнерів)

У ТОВ «Хавест-Агро» (село Підлозці, Рівненська область) уже посіяли понад 100 гектарів цукрового буряка та ярих зернових. Продовжити читання “«Хавест-Агро» посіяли вже понад 100 гектарів цукрового буряка (Новини партнерів)”

Підприємство з передовим європейським досвідом успішно функціонує у Луцьку

Ще у 2016 році Укргазбанк видав Гнідавському цукровому заводу кредит 47 млн гривень на будівництво цеху з виробництва біотехнічних компонентів (біоетанолу). Продовжити читання “Підприємство з передовим європейським досвідом успішно функціонує у Луцьку”

Частка біоенергетики в енергетичному балансі України майже втричі зросла

За останні роки частка біоенергетики в енергетичному балансі України зросла майже втричі. Продовжити читання “Частка біоенергетики в енергетичному балансі України майже втричі зросла”

На Волині виготовили найбільше цукру за роки незалежності

На Волині виготовили найбільше цукру за роки незалежності

У 2017 році на Волині виготовили рекордну кількість цукру за всю історію незалежності України. Продовжити читання “На Волині виготовили найбільше цукру за роки незалежності”

«Біоетанольний завод – це інноваційне виробництво», – заступник голови ОДА

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук назвав завод з виробництва біоетанолу, що побудований на базі Гнідаського цукрового заводу перспективним та інноваційним виробництвом. Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Продовжити читання “«Біоетанольний завод – це інноваційне виробництво», – заступник голови ОДА”

Гнідавський увійшов в ТОП-10 найпотужніших цукрових заводів

Лідером з виробництва цукру в 2017/2018 МР став ТзОВ «Радехівський цукор» (Радехівський ц/з), який виготовив 149,5 тис. т цукру переробивши 1,04 млн т цукрового буряку.

Продовжити читання “Гнідавський увійшов в ТОП-10 найпотужніших цукрових заводів”