На Гнідавському цукровому заводі показали як «народжується» цукор. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні Гнідавський цукровий завод чи не найпотужніше підприємство з надзвичайними можливостями та сотнями робочих місць. Для того, аби чай та кава на наших столах були солодким підприємство вже не один десяток років працює на благо волинян і з впевненістю дивиться у майбутнє. Цьогоріч сезон розпочався вчасно і попри всі негаразди на підприємстві запевняють, що вони із впевненістю дивляться у майбутнє. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі показали як «народжується» цукор. ФОТОРЕПОРТАЖ”

Сезон цукроваріння на Гнідавському цукровому заводі розпочався з переробки органічного буряка

10 вересня на Волині стартував сезон цукроваріння

В області до збирання підлягає 9,2 тис.га цукрових буряків

Продовжити читання “Сезон цукроваріння на Гнідавському цукровому заводі розпочався з переробки органічного буряка”

Гнідавський цукровий завод – лідер із виробництва цукру

Гнідавський цукровий завод – потужне підприємство з багатолітньою історією, що входить до п’ятірки найкращих заводів України.  Упродовж десятиліть удосконалювалися технологічні та теплові схеми, вводилися додаткові потужності. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод – лідер із виробництва цукру”

На Гнідавському цукровому заводі розпочнуть сезон із виробництва еко-цукру

Ще у 2017 році до керівництва Гнідавського цукрового заводу звернулося підприємство «РІТЕРБІОАГРО» – сільськогосподарське підприємство з 100% німецькими інвестиціями, яке вирощує продукцію тільки для європейського ринку.  Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі розпочнуть сезон із виробництва еко-цукру”

Гнідавський цукровий завод на «низькому старті»…

З перших чисел вересня розпочнеться сезон збору буряків, тоді на Волині буде працювати два цукрових заводи – Мар’янівський та Гнідавський. Іваничівський цукровий завод, який є третім на Волині, цього року не буде займатися переробкою сировини, а лише прийомом буряків для подальшої передачі їх на інше підприємство. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод на «низькому старті»…”

Олександр Нікішин: «Завод може робити цукор тільки з якісної сировини»

Кожний сезон на Гнідавському цукровому заводі розпочинають з діалогу з партнерами – сільгоспвиробниками. Продовжити читання “Олександр Нікішин: «Завод може робити цукор тільки з якісної сировини»”

Стало відомо, скільки цукрових заводів працюватимуть у сезоні 2019/20

Початок виробничого сезону у цукрових заводів розпочнеться у першій декаді вересня. Зазвичай вони стартують наприкінці серпня. Про це повідомила заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Яненко, передає agro.guide. Продовжити читання “Стало відомо, скільки цукрових заводів працюватимуть у сезоні 2019/20”

На Гнідавському цукровому заводі розпочали ревізію посівів цукрового буряка

На Гнідавському цукровому заводі проводять ревізію посівів цукрового буряка та розраховують на валовий збір і переробку «солодкого кореню» в межах 500 тисяч тонн.

Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі розпочали ревізію посівів цукрового буряка”