“Ціна на мінеральні добрива внесе свої корективи”, – заступник директора Гнідавського цукрового заводу

Весна для аграріїв — дійсно “гаряча” пора. Кожен етап роботи повинен бути відпрацьованим на всі , щоб в період збирання отримати гідні врожаї. Продовжити читання ““Ціна на мінеральні добрива внесе свої корективи”, – заступник директора Гнідавського цукрового заводу”

“Аграрії мають зацікавленість у вирощуванні цукрового буряка”, – заступник директора Гнідавського цукрового заводу

На сьогоднішній день сільгоспвиробники мають зацікавленість у вирощуванні цукрового буряка, адже це сировина, яку можна переробити на місці, отримати готову продукцію, а відповідно і прибутки. Продовжити читання ““Аграрії мають зацікавленість у вирощуванні цукрового буряка”, – заступник директора Гнідавського цукрового заводу”

На Гнідавському цукровому заводі триває підготовка до сезону цукроварвння 2023 року

На підприємстві до початку сезону відносяться доволі серйозно, адже хороше планування роботи – запорука успіху восени.
Щороку Гнідавський цукровий завод активно співпрацює з сільгосппідприємствами-партнерами та намагаються заздалегідь визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі триває підготовка до сезону цукроварвння 2023 року”

На біоетанольному заводі у Луцьку побудували ще одну лінію виробництва

Біоетанольний завод у Луцьку збільшив свої потужності і збудував ще одну лінію переробки зернових культур на біоетанол. Продовжити читання “На біоетанольному заводі у Луцьку побудували ще одну лінію виробництва”

На Гнідавському цукровому заводі розпочали відпуск сирого жому

На Гнідавському цукровому заводі стартував сезон бурякопереробки. відповідно вже сьогодні розпочався відпуск сирого жому для сільгосппідприємств та населення. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі розпочали відпуск сирого жому”

На Гнідавському цукровому заводі перероблятимуть кукурудзу

На Гнідавському цукровому заводі перероблятимуть кукурудзу на біоетанол. Про це у коментарі розповів заступник директора Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин. Продовжити читання “На Гнідавському цукровому заводі перероблятимуть кукурудзу”

Гнідавський цукровий завод продовжує реалізовували органічне добриво для сільськогосподарських підприємств

Мелясна барда ще з 2017 року зарекомендувала себе як чисте органічне добриво. За рік біоетанольний завод виробляє 120-130 тисяч тон такого добрива. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод продовжує реалізовували органічне добриво для сільськогосподарських підприємств”

«Змушені використовувати і альтернативні джерела енергії», – Гнідавський цукровий завод

Гнідавський цукровий завод і далі працюватиме на альтернативних джерелах енергії, адже має на це відповідні ліцензії. Продовжити читання “«Змушені використовувати і альтернативні джерела енергії», – Гнідавський цукровий завод”