Ростислав Новосад: від заробітчанина до директора заводу

Ось уже кілька років начолі згуртованого колективу Гнідавського цукрового заводу стоїть незмінний керівник – Ростислав Павлович Новосад, який пройшов життєвий шлях від простого заробітчанина до директора заводу. Продовжити читання “Ростислав Новосад: від заробітчанина до директора заводу”

Цукровий ринок іде донизу. Порятунок галузі у диверсифікації

Бурякоцукровий сезон в Україні зазвичай відкривається початком сівби цукрових буряків. Цього року через затяжну зиму посівні агрегати вийшли в поле пізніше. Аби вкластися в строки, наближені до оптимальних, сіяти довелося швидше. Фактичні площі під цукровими буряками зменшилися на 13-15% проти минулого року і становлять 280 тис га. Що відбувається на полях та на цукровому ринку України? Про це розмовляємо з керівником аналітичного відділу Національної асоціації цукровиків України “Укрцукор” Русланою Бутило. Продовжити читання “Цукровий ринок іде донизу. Порятунок галузі у диверсифікації”

Офіційна заява Гнідавського цукрового заводу

Сьогодні у ЗМІ була опублікована інформація проте, що ТОВ «БіоПек» зливає відходи на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу. Продовжити читання “Офіційна заява Гнідавського цукрового заводу”

Чим вигідна співпраця цукрового заводу і фермерів? ВІДЕО

Мелясна барда – це залишок від переробки цукрових буряків. Сільгосппідприємства використовують це органічне добриво для підживлення ґрунтів. Чим вигідна співпраця цукрового заводу і фермерів? Продовжити читання “Чим вигідна співпраця цукрового заводу і фермерів? ВІДЕО”

Вирощування цукрових буряків за системою КОНВІЗО® СМАРТ у Камаз-Агро на Рівненщині

Господарство на Рівненщині «Камаз-Агро» вперше приймає у себе АгроПолігон. Тут уже мають досвід вирощування буряків за системою КОНВІЗО® СМАРТ, тому їм є чим із нами поділитися. Продовжити читання “Вирощування цукрових буряків за системою КОНВІЗО® СМАРТ у Камаз-Агро на Рівненщині”

ІСТОРІЯ ЛІДЕРСТВА В ЦУКРОВІЙ ГАЛУЗІ

 ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» – лідер цукрової галузі Волині та Західної України. Саме у 2003 році це підприємство першим у державі створило національну цукрову торгову марку –ТМ «СОЛОДКО». Продовжити читання “ІСТОРІЯ ЛІДЕРСТВА В ЦУКРОВІЙ ГАЛУЗІ”

Успіх нашого підприємства – це його працівники, – Ростислав Новосад

Нещодавно заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук здійснила зустрілась із представниками   ПрАТ «Гнідавський цукровий завод». Продовжити читання “Успіх нашого підприємства – це його працівники, – Ростислав Новосад”