Перший цукор Гнідаського цукрового заводу у далекому 1958 році

Сьогодні 16 грудня далекого 1958 року успішно завершився пропуск Гнідавського цукрового заводу і об 11 годині 30 хвилин пішов перший цукор. Продовжити читання “Перший цукор Гнідаського цукрового заводу у далекому 1958 році”

Відійшов у вічність керівник Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад

Сьогодні перестало битися серце нашого колеги,  голови правління Гнідавського цукрового заводу Ростислава Павловича Новосада. Продовжити читання “Відійшов у вічність керівник Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад”

На Волині розпочали посів цукрових буряків. ФОТО

19 березня в СГПП «Рать» (керівник – Віктор Шумський) Луцького району розпочали посів цукрових буряків. До слова, сіяти цукрові корені цього року СГПП «Рать» розпочало першим в області. Продовжити читання “На Волині розпочали посів цукрових буряків. ФОТО”

ТОП-10 найпотужніших цукрових заводів України

За результатами 2018/2019 МР, лідером з виробництва цукру в Україні став Крижопільський цукровий завод, який виготовив 170,97 тис. т цукру.

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі після завершення сезону відразу розпочинається підготовка до наступного

Продовжити читання “ТОП-10 найпотужніших цукрових заводів України”

Презентуємо короткометражний фільм про Гнідавський цукровий завод


ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» – це сучасне європейське підприємство та потужний переробний комплекс з можливістю переробки 7 тисяч тонн цукрових буряків за добу та виробництва 1 тисячу тонн цукру і є одним із лідерів не лише на Волині, а і в Україні.

Продовжити читання “Презентуємо короткометражний фільм про Гнідавський цукровий завод”

Гнідавський цукровий завод отримав подяку від українських добровольців

ПАТ «Гнідавський цукровий завод» отримав подяку від бійців 5-го Окремого Батальйону Української Добровольчої Армії. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод отримав подяку від українських добровольців”

Сергій Ходорчук (Motanka): «Українські казки – це більше містичні історії, а не розповіді для дітей»

Сергій Ходорчук, бас-гітарист надзвичайно стрімкого у своєму розвитку гурту Motanka, розповів читачам «Нотаток» про містику навколо колективу, емоції від успіху, та творчі плани на найближче майбутнє. Продовжити читання “Сергій Ходорчук (Motanka): «Українські казки – це більше містичні історії, а не розповіді для дітей»”

Гнідавський цукровий завод. Візитівка підприємства

Гнідавський цукровий завод – потужне підприємство з багатолітньою історією, що входить до п’ятірки кращих цукрових заводів України. Впродовж десятиліть тут вдосконалювалися технологічні та теплові схеми, вводилися додаткові потужності. Продовжити читання “Гнідавський цукровий завод. Візитівка підприємства”

Фермери використовують відходи біоетанольного заводу як добриво

Провідні волинські аграрії домовилися із Гнідавським цукровим заводом про купівлю відходів від виробництва біоетанолу. Співпраця триває і досі, бо те, що ще недавно вважали причиною поширення неприємного запаху виявилось цінним органічним добривом. Продовжити читання “Фермери використовують відходи біоетанольного заводу як добриво”

Екологічна енергія: як розвивається ринок біоетанолу в Україні та світі

Скільки біопалива виробляє Україна та світ, як вписати біоетаноловий завод у виробництво цукру та інші тенденції ринку у презентації керівника проектів  “Астарта-Київ” Олексія Криволапова. Продовжити читання “Екологічна енергія: як розвивається ринок біоетанолу в Україні та світі”