Гнідавський цукровий завод запуститься вчасно

На Гнідавському цукровому заводі триває підготовка до сезону 2022 року аби робота підприємства стартувала вчасно, а партнери сільгоспвиробники не турбувалися за майбутній врожай. Про це нам повідомив заступник директора з питань  сировини Олександр Нікішин.

«Підготовка до сезону 2022 року розпочалася фактично наступного дня після завершення поточного сезону. Зараз тривають роботи з логістики та модернізації внутрішніх залізничних колій, а також роботи, що стосуються безпосередньої переробки цукросировини. Для цього створені оптимальні бригади аби належним чином підготуватися до наступного сезону. Звичайно війна, ціни на пальне, газ внесуть свої корективи», – розповів Василь Муха.

На підприємстві до початку сезону відносяться доволі серйозно, адже хороше планування роботи – запорука успіху восени.

Щороку Гнідавський цукровий завод активно співпрацює з сільгосппідприємствами-партнерами та намагаються заздалегідь визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка.

«Ми обіцяли, що Гнідавський цукровий завод запуститься вчасно і працюватиме стільки, скільки буде потрібно, аби не пропав жоден буряк вирощений селянином», – наголошує Олександр Нікішин.