«Якби за не диверсифікували виробництво, то сезон можна було б і не розпочинати», – директор Гнідавського цукрового заводу

Якби на на Гнідавському цукровому заводі не диверсифікували виробництво, то сезон можна було б і не розпочинати.

Про це у коментарі журналістам заявив директор Гнідавського цукрового заводу Василь Муха.

«Завдяки тому, що вчасно були прийняті важливі управлінські рішення виробництво вдалося оптимізувати. Цього річ сезон вдалося пройти на такому рівні аби не отримати збитки, про великі заробітки мова не може йти», – каже Василь Муха.

Попри все, на Гнідавському цукровому заводі задоволені тим, що вдалося зберегти колектив підприємства і сотні людей отримали робочі місця.

«Попри всі негарази, як економічні, адже ціна газу тільки зростає, так і політичні Гнідавський цукровий завод працював і маємо надію, що працюватиме і далі», – переконаний Василь Муха.

До слова, днями молокопереробні заводи попередили своїх партнерів про неможливість далі працювати зі збитками. «Яготинське» та «Пирятин» можуть зупинити виробництво через ціни на газ. Група компаній «Молочний альянс» вважає недоцільною виробничу діяльність молочної галузі через зростання цін на енергоносії. Холдингу належать торгові марки «Яготинське», «Яготинське для дітей», «Пирятин», «Славія», «Златокрай». Подібна ситуація і на виробництві кондитерських виробів, хліба.