«Створюємо робочі місця, аби люди не поневірялись закордоном», – Гнідавський цукровий завод

Волинь завжди була флагманом цукроваріння, яка забезпечувала «білим піском» чи не всю Україну, але з часом таких підприємств залишилось одиниці. Одне із них ПрАТ «Гнідавський цукровий завод». Завод витримував усі кризи, влади і сьогодні досягає рівня сучасного європейського підприємства.  Щороку керівництво залучає нові інвестиції, а це і ремонтні роботи, і оновлення техніки.

«Сьогодні Гнідавський цукровий завод – це сучасне підприємство, яке виробляє продукцію європейського зразка. Ми створюємо робочі місця, аби люди не поневірялись закордоном», – розповідає керівник підприємства Василь Муха.

Гнідавський цукровий завод має бурякопереробне відділення, жимопресове, сокоцех, продуктовий, цех сушки та пакувальний. Також завод має власну ТЕС, що виробляє пару для виробництва цукру та бурякопункт, куди завозиться сировина і звідти вже подається на завод.

Усе це складно і потребує неабияких зусиль, проте, як кажуть робітники працюють із задоволенням, адже умови більш ніж гідні – є офіційне працевлаштування та пристойна заробітна плата.

«Ми дуже задоволені роботою на заводі, звичайно це нелегка робота, але пристойна заробітна плата. У мене двоє дітей, добре що я бачу їх щодня і не треба їхати в Польщу. Скажу, що всі хто тут працює дуже задоволені і керівництво до нас добре ставиться», – розповідає вантажник Сергій.

До слова, політика підприємства спрямована на те, щоб переробити всю продукцію, яку виростили селяни, аби їх важка праця не була марною.