На Гнідавському цукровому заводі стартував сезон «цукроваріння». Фото

Вчора на На Гнідавському цукровому заводі стартував виробничий сезон і перша партія сирцю цукрової тростини вже пішла на переробку.

На підприємстві кажуть, що це важлива подія, адже це не тільки створення робочих місць, але й значний внесок в економіку Волині та України.

«Це важливо сьогодні виробити додатковий цукор і зупинити його зростання в ціні. Безумовно, що це ніяк не вплине на переробку цукрового буряка, який буде вирощений сільгоспвиробниками та селянами. Ми виконаємо всі взяті на себе зобов’язання», – переконаний директор Гнідавського цукрового заводу Василь Муха.

Заступник голови правління з питань інвестицій Гнідавського цукрового заводу Гліб Галькевич запевняє, що цукор із тростини нічим не відрізняється від бурякового, а розмови про це не більше ніж просто міфи.

«Щодо побоювань, що завод не буде переробляти цукровий буряк, бо переробляє тростину, то смію запевнити, що такого не буде. До слова, сезон переробки цукру з тростини від травня до вересня, відповідно буряка сезон від жовтня до що найпізніше кінця січня, тому турбуватися немає за що, Гнідавський цукровий завод виконає усі взяті на себе зобов’язання», – переконаний Гліб Галькевич.