Головна ціль підприємства – бути лідером

Виробництво цукру – процес складний та довготривалий, який починається ще з ранньої весни на полях сільгоспвиробників.

Якість цукросировини залежить від кількості та якості добрив, які закладені ще з попередньої осені, а також своєчасного посіву навесні та дбайливого догляду під час вегетаційного періоду. Восени сировина збирається згідно попередньо домовлених графіків бурякозбиральними комбайнами та вантажиться завантажувачами з одночасним доочищенням буряків від землі та бур’янів. Своєчасне виконання всіх заходів в підсумку дає нам якісну сировину.

З полів буряк автотранспортом доставляється на бурякопункт заводу. І вже з бурякопункту він за допомогою води по гідротранспортерах подається насосами на тракт доочистки буряка. За допомогою самозатримувачів відділяється гичка та бур’яни, а за допомогою каменезатримувачів – камінь та пісок. Далі буряк потрапляє в мийку і подається на бурякорізки, на яких отримуємо стружку, сік, сироп, а далі цукор

Продуктове відділення варіння цукру проходить три етапи: білий цукор; жовтий цукор другого гатунку; жовтий цукор третього гатунку. Цукор 2-го і 3-го гатунків розчиняється соком і подається з сиропом на варіння білого цукру. Як кінцевий продукт із заводу виводиться знецукрений сироп – меласа.

Цукровий завод – це складний та багатофункціональний організм, адже, окрім вищевказаних процесів, завдяки яким отримується цукор, існує ще ряд допоміжних структурних підрозділів, які обслуговують підприємство.

На підприємстві працює півтисячний колектив. Головна ціль підприємства – бути не тільки лідером виробництва цукрової продукції для харчової промисловості держави, а й брати активну участь у житті Волинської області та країни в цілому.