На Гнідавському цукровому заводі триває підготовка до сезону 2021 року

На ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» триває підготовка до сезону 2021 року. Про це нам розповів заступник директора з питань сировини Олександр Нікішин. На одному з провідних підприємств Волині до початку сезону відносяться доволі серйозно, адже хороше планування роботи – запорука успіху восени.

Щороку Гнідавський цукровий завод активно співпрацює з сільгосппідприємствами-партнерами та намагаються визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка.

«У сезоні 2021 року сподіваємось успішно попрацювати. Свої корективи завжди вносять погодні умови. Звичайно, що на все це впливає і ціна цукру, а також складових, які потрібно вкладати в отримання хорошого врожаю. Та смію запевнити, що восени Гнідавський цукровий завод почне свою роботу вчасно та найкращим чином перероблятиме цукровий буряк», – запевняє Олександр Нікішин.

На Гнідавському цукровому заводі переконані, що говорити про врожаї поки що зарано, адже на врожайність «солодкого кореню» впливає дуже багато чинників. Однак на підприємстві переконують, що готові переробити стільки сировини, скільки виростять підприємства-партнери.