«Вирощування цукрових буряків стає вигідним та прибутковим», – керівник Гнідавського цукрового заводу

Василь Муха очолив Гнідавський цукровий завод не так давно, але зам короткий період встиг добре вивчити ділові якості спеціалістів та вникнути в технологічні процеси. Завод, на його думку, повністю готовий до нового сезону переробки солодких коренів.

«Ми готові співпрацювати з усіма. Гнідавський цукровий завод спроможний переробити буряки не тільки з нашої області, а й із сусідніх. Потужностей вистачить», – переконує керівник підприємства.

Василь Муха каже, що цього річ ціна цукру сприяє аграріям, а завдання сьогодні – переконати кожну людину, що при такій ціні вирощування цукрових буряків стає вигідним та прибутковим. Колишні ціни та профіцит цукру раніше до цього ніяк не стимулювали держава мала 300-500 тисяч тон солодкої продукції. Тепер кожен виробник солодкого кореню може прорахувати свої прибутки і наперед знати що матиме з гектара. Звичайно, що тут треба враховувати і понесені витрати на обробіток землі, придбання насіння, догляд за посівами та збір урожаю та його транспортування на завод.

«Сьогодні ми йдемо вперед і готові розглядати ширші діапазони роботи з бурякоздавачами. Маю на увазі, що при потребі можемо зберігати вироблену продукцію на своїх складах або знайти хороших покупців цукру. Співпрацю з товаровиробниками будемо розширювати та створювати для них максимально комфортні умови», – зауважив Василь Муха