На Гнідавському цукровому заводі після завершення сезону відразу розпочинається підготовка до наступного

Виробництво цукру – процес складний та довготривалий, який починається ще з ранньої весни на полях сільгоспвиробників. Якість цукросировини залежить від кількості та якості добрив, які закладені ще з попередньої осені, а також своєчасного посіву навесні та дбайливого догляду під час вегетаційного періоду. Восени сировина збирається згідно попередньо домовлених графіків бурякозбиральними комбайнами та вантажиться завантажувачами з одночасним доочищенням буряків від землі та бур’янів. Своєчасне виконання всіх заходів в підсумку дає нам якісну сировину.

Читайте також: «Багато зроблено, ще більше попереду», – Гліб Галькевич, заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу

З полів буряк автотранспортом доставляється на бурякопункт заводу. І вже з бурякопункта він за допомогою води по гідротранспортерах подається насосами на тракт доочистки буряка. За допомогою самозатримувачів відділяється гичка та бур’яни, а за допомогою каменезатримувачів – камінь та пісок. Далі буряк потрапляє в мийку і подається на бурякорізки, на яких отримуємо стружку, сік, сироп, а далі цукор

Продуктове відділення варіння цукру проходить три етапи: білий цукор; жовтий цукор другого гатунку; жовтий цукор третього гатунку. Цукор 2-го і 3-го гатунків розчиняється соком і подається з сиропом на варіння білого цукру. Як кінцевий продукт із заводу виводиться знецукрений сироп – меласа.

Цукровий завод – це складний та багатофункціональний організм, адже, окрім вищевказаних процесів, завдяки яким отримується цукор, існує ще ряд допоміжних структурних підрозділів, які обслуговують підприємство.

На підприємстві працює півтисячний колектив. Щороку працівників, які досягли результатів у праці, відзначають грамотами та грошовими винагородами від підприємства, Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Департаменту агропромислового розвитку.

На підприємстві активно працюють не тільки у сезон здачі цукрового буряка, але й у міжсезоння, бо відразу ж після завершення сезону розпочинається підготовка до наступного.

Головна ціль підприємства – бути не тільки лідером виробництва цукрової продукції для харчової промисловості держави, а й брати активну участь у житті Волинської області та країни в цілому.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook