Депутат Луцької міської ради проривався на територію заводу та погрожував «Аверсом»

Сьогодні, близько 16 години депутат  Луцької міської ради Борис Смаль увірвався на територію Гнідавського цукрового заводу, вимагав зустрічі з керівництвом та погрожував, що завтра повернеться разом із телеканалом  «Аверс».

Причиною таких дій луцького обранця стала інформація, розміщена на стенді підприємства, в якому висвітлюється діяльність Бориса Смаля, результати його голосувань як депутата від округу.

Після нетривалої перепалки зі службою охорони, яка пояснила, що у неділю в після робочий час керівництва підприємства на місці немає та те, що він втрапив на територію Гнідавського цукрового заводу, а не підприємства «БіоПек», депутат пообіцяв повернутися завтра з «групою» підтримки та місцевим телеканалом «Аверс».

До слова, статус депутата міської ради не дає можливості Борису Смалю безперешкодно вриватися на територію приватного підприємства, як згодом, у коментарі підконтрольним засобам масової інформації заявляв Борис Смаль.

ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» закликає представника округу не займатися політичними розбірками, а працювати на благо громади.

Пресслужба Гнідавського цукрового заводу