Гнідавський цукровий завод: стабільна робота, хороша зарплата та якісний продукт

Волинь завжди була флагманом цукроваріння, яка забезпечувала «білим піском» чи не всю Україну, але з часом таких підприємств залишилось одиниці. Одне із них ПрАТ «Гнідавський цукровий завод». Завод витримував усі кризи, влади і сьогодні досягає рівня сучасного європейського підприємства.  Щороку керівництво залучає нові інвестиції, а це і ремонтні роботи, і оновлення техніки.

«За останній рік у нас відбулися суттєві зміни в реконструкції та встановленні нового обладання, відповідно покращуються умови роботи наших працівників. Якщо раніше працівник повинен бути цілу зміну на ногах, то сьогодні, після впровадження комп’ютеризації він може контролювати весь процес в комфортних умовах, споглядаючи за комп’ютером», – розповідає керівник підприємства Ростислав Новосад.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод отримав подяку від українських добровольців

Гнідавський цукровий завод має бурякопереробне відділення, жимопресове, сокоцех, продуктовий, цех сушки та пакувальний. Також завод має власну ТЕС, що виробляє пару для виробництва цукру та бурякопункт, куди завозиться сировина і звідти вже подається на завод.

Усе це складно і потребує неабияких зусиль, проте, як кажуть робітники працюють із задоволенням, адже умови більш ніж гідні – є офіційне працевлаштування та пристойна заробітна плата.

Після завершення сезону на Гнідавському цукровому заводі продовжать реконструкційні роботи та підготовку до наступного року. Таким чином, Гнідавський цукровий завод дає людям стабільну роботу, хорошу заробітну плату, але й якісний продукт, який підсолоджує наше життя.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook