На Гнідавському цукровому заводі розповіли скільки планують переробити цукрових буряків

Директор Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад розповів скільки цього року планують переробити цукрових буряків.

«Ми плануємо переробити цього року лише до 400 тисяч тонн цукрових буряків. Торік було значно більше – близько 500 тисяч. На 20 відсотків буде зменшення. Сезон цього року буде тривати орієнтовно чотири місяці. Розпочався він 14 вересня, хоча людей набрали на роботу ще наприкінці серпня, і будемо працювати до перших чисел грудня. Торік закінчили у перших числах січня. Сезон обіцяє бути складним, тому що ми, наприклад, залучали на різні роботи інші суміжні підрядні організації. Проте хочу запевнити, що ми добре підготувалися до сезону переробки, і з упевненістю можу сказати, що наші партнери-селяни отримають найбільшу винагороду серед наших конкурентів за свої вирощені буряки. І ми розрахуємося вчасно і якісною продукцією», – розповідає Ростислав Новосад.

До слова, цьогоріч першими почали доставляти на переробку цукросировину партнери із Луцького району – це господарства «Рать» (керівник Віктор Анатолійович Шумський), «Городище» (Анатолій Олександрович Никонюк), «Дружба» (Валентина Степанівна Здрилюк), із Млинівського району Рівненщини – агропідприємства «Хавест-агро» (Андрій Михайлович Ясниський), «КамАЗ-агро» (Олександр Сергійович Андріанов.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook