Цукру на Волині зварять менше

Характерною особливістю цього сезону є те, що несприятливі ціни на цукор призвели до зменшення площ посіву цукрових буряків, і, відповідно, передбачається переробити не більше 350 тисяч тонн проти 500 тисяч минулого року, інформує Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Читайте також: Цей рік кращий, ніж минулий, за врожайністю, проте значно гірший за якістю цукросировини

– Цього року через зменшення посівних площ сезон цукроваріння на завершиться на місяць раніше, ніж минулого року, – повідомив голова правління ПрАП «Гнідавський цукровий завод» Ростислав Новосад під час зустрічі з директором департаменту Юрієм Горбенком, – однак завод працює стабільно, відповідно до договірних умов, підприємство розраховується із здавачами цукросировини готовою продукцією на рівні попередніх років (працюють на давальницьких умовах).

Цей рік кращий, ніж минулий, за врожайністю, проте значно гірший за якістю цукросировини. Майже 70 відсотків буряків вражені церкоспорозом та іншими кореневими гнилями.

За словами голови правління, цей рік кращий, ніж минулий, за врожайністю, проте значно гірший за якістю цукросировини. Майже 70 відсотків буряків вражені церкоспорозом та іншими кореневими гнилями.

Недобір сировини – це недобір цукру. Аграріям необхідно подумати про це і правильно сформувати структуру посівних площ, оскільки підготовка ґрунту під посів солодких коренів урожаю 2020 року проводиться з осені.

“Діяльність заводу є важливим соціально-економічним чинником, адже забезпечує роботою місцевих жителів, а також самозайнятих власників ОСГ”, – резюмував очільник аграрного відомства Юрій Горбенко.