Цей рік кращий, ніж минулий, за врожайністю, проте значно гірший за якістю цукросировини

Цей рік кращий, ніж минулий, за врожайністю, проте значно гірший за якістю цукросировини. Ми зараз тільки починаємо сезон, але це катастрофа: майже 70-80 відсотків буряків вражені церкоспорозом та іншими кореневими гнилями. Тож щодо хвороб рік гірший.

Про це в інтервю Волинь 24 розповів директор Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад

Останній з могікан на Волині, або Як працює Гнідавський цукровий завод. ІНТЕРВ’Ю

Останній з могікан на Волині, або Як працює Гнідавський цукровий завод. ІНТЕРВ’Ю

Останній з могікан на Волині, або Як працює Гнідавський цукровий завод. ІНТЕРВ’Ю

Цього року підприємство планує переробити до 400 тисяч тонн цукрових буряків. Торік було значно більше – близько 500 тисяч. На 20 відсотків буде зменшення. Сезон цього року буде тривати орієнтовно чотири місяці. Розпочався він 14 вересня, хоча людей набрали на роботу ще наприкінці серпня, і будемо працювати до перших чисел грудня. Торік закінчили у перших числах січня. Сезон обіцяє бути складним, тому що ми, наприклад, залучали на різні роботи інші суміжні підрядні організації. Проте хочу запевнити, що ми добре підготувалися до сезону переробки, і з упевненістю можу сказати, що наші партнери-селяни отримають найбільшу винагороду серед наших конкурентів за свої вирощені буряки. І ми розрахуємося вчасно і якісною продукцією.

– На сьогодні першими почали доставляти на переробку цукросировину наші найкращі партнери, потужні бурякоздавачі. Із Луцького району – це господарства «Рать» (керівник Віктор Анатолійович Шумський), «Городище» (Анатолій Олександрович Никонюк), «Дружба» (Валентина Степанівна Здрилюк), із Млинівського району Рівненщини – агропідприємства «Хавест-агро» (Андрій Михайлович Ясниський), «КамАЗ-агро» (Олександр Сергійович Андріанов). Це господарства, з якими в нас давні тісні партнерські взаємини. Вони вміють вирощувати буряки за європейськими стандартами з європейською врожайністю. Ці сільгосппідприємства можуть отримати врожайність 800 і вище центнерів на гектарі.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook