На Гнідавському цукровому заводі показали як «народжується» цукор. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні Гнідавський цукровий завод чи не найпотужніше підприємство з надзвичайними можливостями та сотнями робочих місць. Для того, аби чай та кава на наших столах були солодким підприємство вже не один десяток років працює на благо волинян і з впевненістю дивиться у майбутнє. Цьогоріч сезон розпочався вчасно і попри всі негаразди на підприємстві запевняють, що вони із впевненістю дивляться у майбутнє.

Постачальники понад усе…

На Гнідавський цукровий завод свою продукцію привозять як найбільші сільськогосподарські підприємства Волині, так і одноосібні селянські господарства, адже виважена політика і підхід до роботи дозволяють продовжувати цю співпрацю із року в рік. Незважаючи на чималі відстані, сільгоспвиробники надають перевагу саме Гнідавському цукровому заводу, адже бачать тут стабільність, що дозволяє отримати прибутки за важку селянську працю.

Стабільне підприємство завжди приваблює бурякоздавачів-партнерів, тому вони й вибирають Гнідавський цукровий завод. Найменшої заборгованості перед виробниками підприємство немає.

Гори солодкого кореню і важка праця дали очікуваний результат…

Шлях перевтілення коренеплодів розпочинається на бурякопунктах, куди дбайливі фермери привозять свій продукт. На бурякопункті подбали про зручність здавачів сировини, запровадили комп’ютерну систему, що дає можливість швидко розвантажувати буряки і відразу за них розраховуватись. Також було розширено мережу бурякопунктів. Одне слово, робиться все, щоб було добре і для заводу, і для партнерів, котрі працюють у полі.

Машини привозять буряк, вивантажують і складують в кагати, а потім спеціальними гідрантами продукція подається в завод. Для цього в тут існують гідротранспортери за допомогою яких разом із водою сировина перенаправляється на переробку. Вже тут встановлене спеціальне обладнання для відділення домішок – листя, грунту, корінців тощо.

Перш за все чистота… і надзвичайно складний процес

Перш ніж потрапити на переробку цукровий буряк проходить декілька ступенів очистки. Направду скажу, що я був вражений, адже той продукт, що росте у полі і ті буряки, що потрапили на завод це, як то кажуть, «небо» і «земля». Виявляється на водовідділювачах брудна вода, яка транспортує буряк відходить і він потрапляє в мийку, де проходить ще один ступінь очистки та елеваторами потрапляє в бурякорізку. На сучасних бурякорізках німецького виробництва, сировина подрібнюється на стружку, звідки потрапляє дифузійний апарат. В цьому апараті за допомогою гарячої води і температури 72-75 градусів подрібнена стружка висолоджується. В результаті ми отримуємо насичену цукром воду, яка називається соком, і висолоджену стружку – жом, який виводиться із заводу і потрапляє на зберігання в спеціальні жомові ями.

Варіння цукру теж проходить у три етапи. На першому ступені отримуємо білий цукор, який направляється в сушильне відділення, а між кристальний розчин, який залишився йде на другу ступінь варіння, цей продукт вариться вже 6 годин, тому що тут більше «нецукрів» і менше сахарози, в результаті ми отримуємо жовтий цукор, а той розчин, який ми отримуємо йде ще на один ступінь переробки де отримуємо продукт, який йде на уварювання білого цукру, та вторсировину – мелясу. В результаті після проходження всіх надскладних процесів отриманий «білий пісок» просушується та фасується у мішки.

Від радянського заводу до сучасного європейського підприємства

Сьогодні ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» – один з найбільших платників податків та одне з бюджетоутворюючих підприємств області. Потужності підприємства дозволяють переробляти більше 5 тисяч тонн буряків за добу. Свого часу саме завдяки заводу виник цілий район Луцька.

Однак на досягнутому підприємство зупинятися не збирається. Щороку потужності Гнідавського цукрового заводу зростають і він увійшов у рейтинг найбільш успішних підприємств України.

На підприємстві переконують, що на досягнутому не зупинятимуться. Для цього була розроблена спеціальна програма, яку планують втілити в життя протягом п’яти років.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook