Гнідавський цукровий завод на «низькому старті»…

З перших чисел вересня розпочнеться сезон збору буряків, тоді на Волині буде працювати два цукрових заводи – Мар’янівський та Гнідавський. Іваничівський цукровий завод, який є третім на Волині, цього року не буде займатися переробкою сировини, а лише прийомом буряків для подальшої передачі їх на інше підприємство.

Гігант із виробництва цукру ПрАТ “Гнідавський цукровий завод”  активно проводить пусконалагоджувальні роботи, з метою вчасного запуску підприємства для переробки цукрових буряків вирощених на підсобних селянських господарствах  та сільгосппідприємствами Волинської та Рівненської областей.

Читайте також: Олександр Нікішин: «Завод може робити цукор тільки з якісної сировини»

До речі, цього року посіви цукрового буряка істотно збільшились, особливо в підсобних селянських господарствах, тому роботи вистачатиме всім.

Гнідавський цукровий завод продовжуватиме модернізацію виробництва впевнено досягаючи європейських стандартів. Після встановлення жомопресів та фільтрів глибокого віджиму у планах напрацювання  концепції сушіння жому.

На підприємстві розповідають, що  планують перейти на такий рівень роботи заводу як у Польщі, Німеччині, коли практично на території заводу жому не буде.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook