На Гнідавському цукровому заводі розпочали ревізію посівів цукрового буряка

На Гнідавському цукровому заводі проводять ревізію посівів цукрового буряка та розраховують на валовий збір і переробку «солодкого кореню» в межах 500 тисяч тонн.

 

Про це у коментарі повідомив заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу з питань сировини Олександр Нікішин.

Читайте також: «Будемо розвивати цукровий завод, щоб бути кращими не тільки в Україні, але й у Європі»

На підприємстві розповіли, що такий об’єм цукросировини забезпечить роботу заводу на сто днів активної роботи і вони до цього готові.

«Ми продовжуємо модернізацію і реконструкцію заводу і готові переробляти більше, щоб не дати селянській праці пропасти, вчасно і ефективно переробити цукровий буряк», – запевнив Олександр Нікішин.

Нагадаємо, що з перших чисел вересня розпочнеться сезон збору буряків, тоді на Волині буде працювати два цукрових заводи – Мар’янівський та Гнідавський. Іваничівський цукровий завод, який є третім на Волині, цього року не буде займатися переробкою сировини, а лише прийомом буряків для подальшої передачі їх на інше підприємство

Гнідавські цукровари запевняють, що завод працюватиме стільки, скільки буде потрібно, щоб селяни за свою працю отримали гідну винагороду.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook