НА ПОЛЯХ ФІЛЬТРАЦІЇ ЗРОБИЛИ ЗАМІРИ НА АМІАК І СІРКОВОДЕНЬ

14 серпня 2019 року представники ініціативної групи “За чисте повітря” в черговий раз побували на фільтраційних полях Гнідавського цукрового заводу, де мали можливість переконатися, що всі проблемні фільтраційні карти засипані і завод дійсно виконав свою обіцянку і приписи Держпродспоживслужби.

Також ініціативна група разом з представниками заводу  з допомогою газоаналізатора, який як і обіцялося був придбаний Гнідавським цукровим заводом виміряли показники аміаку і сірководню в повітрі, тим самим зрозумівши для себе чи є на сьогодні небезпека для здоров’я лучан. Варто зазначити, що ініціатива цих замірів була від керівництва Гнідавського цукрового заводу.

Заміри проводились в 4-х різних точках з фіксацією основного процесу на відео, які ви зможете переглянути на офіційній сторінці ініціативної групи «За чисте повітря». Відповідно до замірів показники вмісту аміаку і сірководню на полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу не перевищують норми.

Також, варто зазначити, що ініціативною групою #ЗаЧистеПовітря була досягнута домовленість з керівництвом заводу про те, що лучани матимуть змогу скористатися придбаним газоаналізатором у разі бажання зробити подібні заміри у будь-який час.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook