Луцька міська рада та Гнідавський цукровий завод досягнули домовленостей щодо подолання причин смороду

Сьогодні у стінах Луцької міської ради відбулася оперативна нарада щодо визначення та подолання причин неприємного запаху який шириться містом. В нараді взяли участь представники міської влади, контролюючих органів, Боратинської ОТГ та громадські активісти.

Присутній на нараді заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин розповів про заходи, які проводяться підприємством на полях фільтрації аби зняти усі питання щодо можливого неприємного запаху від полів фільтрації.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод готовий преміювати свідомих громадян

«Нашим підприємством розроблено цілий ряд заходів щодо подолання  ймовірних причин запаху від полів фільтрації. Зокрема проводиться знезараження та рекультивація трьох карт полів фільтрації і найближчим часом вони будуть засипані шаром грунту у відповідності до норм», – розповів Олександр Нікішин.

Також посадовець повідомив, що в найближчому часі буде придбаний газовий аналізатор, який дасть змогу робити аналіз повітря у місцях поширення неприємного запаху. Для цього на підприємстві буде створена група швидкого реагування, яка разом з громадськими активістами зможе контролювати стан атмосферного повітря, а відповідно і визначити причини поширення неприємного запаху.

Присутні на нараді громадські активісти, які сьогодні мали можливість побувати на Гнідавському цукровому заводі, а також лагунах, де зберігається мелясна барда підтвердили, що барда немає того специфічного запаху, який шириться містом.

Голова Боратинської ОТГ Сергій Яручик розповів, що Гнідавський цукровий завод виконує взяті на себе зобов’язання, що і підтвердили комплексом розроблених та проведених заходів на поля фільтрації підприємства.

У підсумку домовились про спільні дії із подолання причин неприємного запаху, відповідно до цього Гнідавський цукровий завод зобов’язався завершити комплекс заходів на полях фільтрації із знезараження та рекультивації, а Луцька міська рада контролювати та виявляти інші джерела неприємного запаху, які ширяться містом.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook