Гнідавський цукровий завод готовий преміювати свідомих громадян

Приватне акціонерне товариство «Гнідавський цукровий завод» продовжує боротьбу із неприємним запахом, який шириться містом і оголошує премію у розмірі 20 тисяч гривень тому, хто зафіксує факт несанкціонованих скидів на поля фільтрації підприємства.

Про це стало відомо сьогодні за результатами оперативної наради на підприємстві.

«Ми переконані, що мають місце несанкціоновані скиди на наші поля фільтрації, з метою боротьби з цими фактами ми оголошуємо премію у розмірі 20 тисяч гривень тому, хто зафіксує факт несанкціонованих скидів на наші поля фільтрації», – наголосив директор підприємства Ростислав Новосад.

Про факти несанкціонованих скидів на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу просимо повідомляти за номером телефону 0953139793, а також представників Національної поліції та муніципальної варти міста Луцька.

Зі свого боку, Гнідавський цукровий завод оголосив мораторій на будь-які скиди на поля фільтрації, автомобілі, які знаходяться на полях фільтрації підприємства вважатимуться такими, що порушили будь-які норми чинного законодавства.

Також на підприємстві закликають до співпраці міську владу та громадських активістів з метою визначення причин та подолання неприємного запаху в місті.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook