«Не перекладайте відповідальність і перевірте очисні споруди в Липлянах»

На Гнідавському цукровому заводі закликали міську владу ініціювати екологічну перевірку і на очисних спорудах у Липлянах і не перекладати відповідальність за екологічну ситуацію в Луцьку на підприємство.

«Ми про все дізнаємось із засобів масової інформації, адже міська влада не йде на діалог , а намагається перекласти свою відповідальність на чужі плечі. Щодо екологічної перевірки, то ми до цього готові, проходили її не раз, все в межах норми і навіть виступали ініціаторами таких перевірок. Однак закликаємо міську владу разом зі перевіркою на Гнідавському цукровому заводі ініціювати перевірку на очисних спорудах у Липлянах , а також нарешті розпочати роботу у пошуку інших ймовірних джерел смороду і не вводити людей в оману», – наголошують на підприємстві.

Нагадаємо, що очисні споруди в Липлянах є однією з основних причин поширення неприємного запаху в місті, що й підтверджують місцеві мешканці.

Довідково: До міської каналізації потрапляють не лише зливи з унітазів та раковин лучан. Мережа обслуговує і навколишні села, і виробництва із Луцького району. Зливають усе це – в люк на вулиці Мамсурова. А от що саме зливають – мав би знати «водоканал», але контроль цього процесу – дуже сумнівний.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook