«Потужна машина» Гнідавський цукровий завод

Сьогодні на Гнідавському цукровому заводі успішно втілюється в життя процес модернізації підприємства. Мова йде про встановлення новітнього обладнання, впровадження нових стандартів, забезпечення гідних умов праці.

Читайте також: «Цього року жому у відвалах нас не буде», – Олександр Нікішин

Про це у коментарі заявив директор підприємства Ростислав Новосад.

«Коли я прийшов на підприємство то якось порахував кількість тих, хто прямо чи опосередковано причетний до його діяльності, хто отримував свій дохід у вигляді грошей чи цукру за давальницькою схемою і т. п. Як ви думаєте, яка цифра вийшла? Сто тисяч. Це не просто тисяча робітників, це ще й мільйонні сплати до бюджетів різних рівнів, це мільйони заробітної плати лучан, плюс давальницькі договори.

У нас було 25 тисяч договорів із людьми, тобто фізичними особами. Якщо взяти середню сім’ю, то цю цифру треба помножити ще як мінімум на три й матимемо 75 тисяч людей. Плюс 150 господарств, в структурі яких цукровий буряк займав 50—60 відсотків, а відповідно по 200—300 чоловік працюючих. Плюс заготівельники — і разом виходить понад сто тисяч людей, які отримували або гроші, або цукор», – запевнив керівник.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook