«Серце» заводу або дуже великий «самогонний апарат». ФОТО

На нижньому поверсі, кажуть – «серце» заводу. Офіційно це – відділення дистиляції та обезводнення. Але для гостей, які не зовсім «в темі», розшифровують: саме отут і є той великий «самогонний апарат», який відділяє спирт.

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі виробляють добриво для розкислення ґрунтів

«Коли під час візиту сюди потрапив Андрій Садовий, то жартував, що ще такого великого самогонного апарату не бачив…» – розповідає Олександр Ксенджук.

Директор заводу каже: гостей приймають часто. Приміром, недавно була делегація з Австрії. Приглядалися до луцького біоетанолу. Продукт підійшов за усіма параметрами і готові були б підписувати контракт… та українські закони поки не дозволяють продавати біоетанол закордон.

«Серце» заводу – відділення дистиляції
«Господар» відділення – начальник виробничої дільниці Сергій Миронюк
Дистиляційна колона, в яку потрапляє бражка (це обладнання – від потужного французького виробника)
У колоні бражку нагрівають до температури понад 100 градусів
Спиртовмісні пари при нагріванні відділяються і піднімаються вгору колони
Далі ці пари переміщують в іншу колону, перетворюють знову на рідину, на молекулярному рівні забирають зайву вологу і отримують біоетанол
Готовий продукт тече трубами на склад

Коли від бражки відділились спиртовмісні пари, лишається барда. Це слово теж знайоме багатьом лучанам: саме барда нібито викликала сморід, потрапивши на відстійники цукрового заводу.

«Дріжджі – це живі істоти, вони помирають уже при температурі 50 градусів. У нас на виробництві дріжджі проходять температуру більше 100 градусів – ви щойно це бачили в дистиляційній колоні. То як дріжджі могли попасти на відстійники і бродити? Бродило зовсім інше… те, що і в сільських туалетах бродить, як довго не чистити», – кажуть на заводі.

«Коли завод зупинили під час того скандалу, ми дуже переживали. Мелясна барда не є агресивним продуктом і не має неприємного запаху. Було образливо, бо ми розуміли, що причина – не в нашій роботі, але ніхто не хотів розбиратися. А зараз щодня їжджу по вулиці Мамсурова – там такий запах… чути ж, що то запах фекалій і стоїть на весь район», – розповідає Ігор Баранчук. (На вулиці Мамсурова розташований люк, куди асенізаційні автомобілі зливають усі рідкі відходи із сільських туалетів, вигрібних ям з приватного сектора, різних виробництв – ред.).

Зараз барду із заводу забирають фермери. Уже дослідили: це надзвичайно цінне добриво.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook