«Цього року жому у відвалах нас не буде», – Олександр Нікішин

Встановлені жомопреси на Гнідавському цукровому заводі вже минулого року суттєво зменшили кількість сирого жому, який потрапляє у відвали.

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі виробляють добриво для розкислення ґрунтів

«Фактично минулого року жому ц відвалах в нас не було, увесь жом у нас розібрали селяни. Ще один рік роботи і у нас всі жомові сховища будуть порожніми. Жом буде більш віджаті ший, а відповідно і кращої якості, а відповідно краще зберігається і має більше поживних речовин», – розповідає заступник голови Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин.

Гнідавський цукровий завод продовжуватиме модернізацію виробництва впевнено досягаючи європейських стандартів. Після встановлення жомопресів та фільтрів глибокого віджиму у планах напрацювання  концепції сушіння жому.

На підприємстві розповідають, що  планують перейти на такий рівень роботи заводу як у Польщі, Німеччині, коли практично на території заводу жому не буде.

Така модернізація, яку з року в рік проводить Гнідавський цукровий завод є частиною перспективного плану затвердженого з метою повного розвантаження полів фільтрації та у перспективі їх закриття.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook