БіоПек: запорукою успіху підприємства є його працівники

Луцький завод – перший приватний, який виготовляє біоетанол. В Україні є ще кілька подібних виробництв, але вони – державні і працюють на базі спиртогорілчаних підприємств.

Читайте також: «Біо Пек»: історія упіху першого луцького заводу, який почав заробляти на своїх відходах

«З’явилась ця задумка для того, щоб покращити рентабельність цукрового заводу. Після виготовлення цукру лишалася меляса. Частково ми її продавали фермерам на корм свиням і коровам, а частину у нас почали купувати закордон – для виготовлення біоетанолу. То чого б самим його не виготовляти? Зараз ми не тільки повністю використовуємо свою мелясу, а й забираємо з інших цукрових заводів: з Радехівського, Мар’янівського», –  розповідає  перед екскурсією виробництвом директор «БІО ПЕКу» Олександр Ксенжук.

Директор «БІО ПЕКу» Олександр Ксенжук

Знайомство із заводом починаємо з «апаратної». Тут за комп’ютерами двоє працівників стежать за усіма процесами.

«Виробництво – повністю автоматизоване, але треба добре стежити за температурою, тиском, концентрацією речовин… через найменшу помилку може зіпсуватися весь процес», – пояснює начальник зміни Олександр Тимощук.

«Апаратну» називають «мозком заводу»
Сидячи за комп’ютером, можна контролювати усе, що відбувається на заводі
Олександр Тимощук пояснює: кожна цифра – надзвичайно важлива

Олександр Тимощук, як і значна частина колективу, прийшов сюди із Луцького спиртогорілчаного комбінату.

«У 2016 році нам запропонували, і ми цілою командою перейшли на «БІО ПЕК». Одинадцять чоловік… Спиртогорілчаний працював нерегулярно, тут побачили кращу перспективу. Набрали ще працівників. Колектив, який зібрали в 2016 році, а це – майже 90 людей, увесь і залишився. Від нас пішов тільки один слюсар-електрик», – додає заступник директора з виробництва Ігор Баранчук.

Ігор Баранчук працює на заводі із перших днів

Читайте наші новини на сторінці у Facebook