На ТОВ «Біопек» знають, що робити у разі виникнення пожежі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Днями на на ТОВ «Біопаливно-енергетична компанія» пройшли спеціальні  навчання з протипожежної безпеки.  Для ліквідації пожежі був створений оперативний штаб. Ще до прибуття рятувальників люди були евакуйовані, а добровільна пожежна дружина підприємства приступила до ліквідації пожежі.

Читайте також: «Це дуже круто», – Садовий про луцький завод біоетанолу

Вже за декілька хвилин два екіпажі рятувальної служби прибувають на місце події: розгортають пожежні стволи і за лічені хвилини локалізують місце займання.

 

«Протипожежні навчання є постійною практикою на нашому підприємстві, адже від цього не застрахований, а працівники повинні знати як поводитися в критичній ситуації. Як кажуть: важко в навчанні – легко в бою», – наголосив директор ТОВ «БіоПек» Олександр Ксенжук.

По завершенню навчань працівники ДСНС залишились задоволені результатами, адже працівники підприємства  мають відповідні навички поведінки при виникненні пожежі. Також на території Гнідавського цукрового заводу є власний пожежний автомобіль, який дуже необхідний при виникненні надзвичайних ситуацій, а також підприємство забезпечене всіма протипожежними засобами.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook