Клуб агроефективності: звідки в Україні перший органічний цукор

«На заробітки за кордон від нас не поїхав жоден співробітник», — гордиться генеральний директор товариств «Ріттер Біо Агро» та «Дедденс Агро» Віктор Щербачук.

Читайте також:  На Гнідавському цукровому заводі вироблятимуть цукор для європейців. ФОТО

У цьому господарстві Гощанського району на Рівненщині принципово ведуть органічне виробництво. Ще у 2017 році тут отримали ще й органічний цукор зі свого, першого в Україні органічного цукрового буряку. Досі органіки ще не наважувалися братися за таку важку культуру.

Переробник знайдеться

Де переробляти органічний цукристий? — саме це проблемне питання остаточно зупиняє навіть найрішучіших. «Досі вихід бачили у тому, щоби зайти на завод першими в сезоні, коли потужності ідеально чисті й нема ризику домішків», — пояснює Віктор Щербачук.

У 2017 році першу партію унікального рівненського буряку взявся переробити Гнідавський цукровий завод біля сусіднього Луцька.

«Ми доведемо, що вирощувати органічний буряк і отримувати з нього якісний цукор в Україні можливо», — оптимістично налаштований Віктор Щербачук.

Молода команда

За майже 5 років переходу на органічне виробництво у господарстві поступово сформувалася команда із 30 молодих професіоналів, людей із сучасним мисленням. Загалом забезпечують роботою 110 постійних співробітників і ще 300 наймають сезонно.

Керівник вважає, що гідна зарплатня, амбітні проекти і можливість реалізувати свої можливості у себе вдома цікавлять молодих спеціалістів більше, аніж сумнівні заробітки за кордоном. Тому із господарства ніхто не заглядається на таку близьку Європу — натомість вирощують високоякісну продукцію, яку не соромно туди експортувати.

Чіткий розрахунок, суворий контроль і виключно власні кошти

Товариство «Дедденс Агро» працювало з 2008 року і мало інвестиції від німецького партнера. Але з 2013-го рішуче взяло курс на органічне виробництво і відтоді орієнтується виключно на власні кошти.

«Не хочемо перейматися зайвими зобов’язаннями, кредитними відсотками. Надійніше розраховувати тільки на себе.

 

Не форсуємо події, а ретельно і поступово, невеликими кроками реалізовуємо сплановані проекти», — наголошує Віктор Щербачук.

У перспективі збираються розширити земельний банк з теперішніх 4-х до 10 тис. га.

Кажуть, збільшення об’ємів подужають. Просто масштабують вже налагоджений порядок.

Нагадаємо, що ще у 2017 році до керівництва Гнідавського цукрового заводу звернулося підприємство «РІТЕРБІОАГРО» – сільськогосподарське підприємство з 100% німецькими інвестиціями, яке вже п’ять років вирощує продукцію тільки для європейського ринку.  А це вирощування продукції без добрив, засобів захисту, не протруюється зерно, насіння і таке інше, одним словом орієнтоване на виробництво екологічно чистого продукту. Така продукція користується великим попитом закордоном.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook