«Це дуже круто», – Садовий про луцький завод біоетанолу

Вкотре до Луцька приїхав міський голова Львова та екс-кандидат у президенти Андрій Садовий.

Читайте також: Олександр Ксенжук. Від психолога до директора заводу

Чому знову навідався до обласного центру Волині, він розповів в ефірі Луцького радіо.

Садовий зазначив, що щоразу, відвідуючи чуже місто, відвідує і кілька хороших підприємтв у ньому.

«Мені подобаються круті виробництва. Ви, напевно, не знаєте, але у Луцьку є цукровий комбінат, який виробляє 20% ринку біоетанолу для України. Це дуже круто, тому що, наприклад, у США до 25% до палива додають біоетанол. Для України – це унікальна можливість зменшити енергетичну залежність від Росії. Навіть є такі законопроекти, у яких пропонується додавати 10% біоетанолу до палива», – сказав він.

«Друге велике підприємство, яке ви маєте, це «ВГП» торгової марки «Ruta», воно постачає у 46 країн світу паперову продукцію, серветки і все, що з цим пов’язане. Також ви маєте унікальне підприємство «Татрафан», яке виробляє плівки. Також ви маєте велику долю ринку. І мені важливі ці інноваційні підприємства, тому що я сьогодні хочу краще зрозуміти ситуацію в Україні», – додав Садовий і зазначив, що для нього критерієм роботи будь-якого керівника є створення робочих місць.

«Якщо є робота, тим більше у високотехнологічних галузях, є висока зарплата, то люди нікуди не виїжджають, лишаються тут, сім’ї не розпадаються, – пояснює Андрій Садовий. – І є тоді податки у бюджет, відповідно кошти на освіту, медицину, культуру і на оборону нашої країни».

Також посадовець зазначив, що на луцьких підприємствах дізнався про ряд їхніх проблем, тож пообіцяв, активно попрацювати, щоби покращити лучанам життя.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook