На Гнідавському цукровому заводі розпочали підготовку до сезону 2019 року

На ПАТ «Гнідавський цукровий завод» розпочалася підготовка до сезону 2019 року. Про це нам повідомив заступник директора з питань сировини Олександр Нікішин.

Читайте також: Голландська компанія купила на аукціоні партію українського органічного цукру

На одному з провідних підприємств Волині відносяться доволі серйозно, адже хороше планування роботи і подальша модернізація виробництва – запорука успіху підприємства восени.

Вже сьогодні на заводі активно співпрацюють з сільгосппідприємствами-партнерами та намагаються визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка.

«У сезоні 2019 року ми плануємо вийти на посіви цукрового буряка не менші як минуло річ, є всі передумови для їх збільшення. На сьогодні ще є невизначеність певних господарств, тому й такий розбіг у площах. Звичайно, що на все це впливає і ціна цукру, а також складових, які потрібно вкладати в отримання хорошого врожаю», – запевняє Олександр Нікішин.

На Гнідавському цукровому заводі переконані, що говорити про врожаї поки що зарано, адже на врожайність «солодкого кореню» впливає дуже багато чинників, зокрема й належні погодні умови. Однак на Гнідавському цукровому заводі переконують, що готові переробити стільки сировини, скільки виростять підприємства-партнери.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook