Представники Гнідавського цукрового заводу взяли участь у Раді регіонального розвитку

Вчора у  Ковелі відбулася Рада регіонального розвитку, за участі чиновників, політиків, провідних бізнесменів Волині, керівників міст та районів, сільських та селищних депутатів, духовенства.

Читайте також: «Успіх керівника полягає в любові до справи, яку робиш»

Розпочав дійство голова Волинської ОДА Олександр Савченко

За його Ковель – місто, яке динамічно розвивається. Саме тут запланували втілити грандіозний для області проект – індустріальний парк «Ковель».

«Ключовими тут є холодильні комплекси, які дозволять заморожувати ягоди, гриби, контейнерний термінал, елеватори. При умові, що ми побудуємо транспортні коридори, ми вийдемо на потужну варіацію Шовкового шляху», – зауважив очільник Волині.

Завдяки індустріальному парку в області можна буде створити 3-4 тисячі нових робочих місць.

Олександр Савченко наголосив і на створенні Волинської економічної ліги, у яку увійшли вже 12 громад.

«Ця ліга хоче сприяти економічному розвитку, муніципальної співпраці та інше. Вони вірять у свою силу і що можуть багато чого досягнути», – відзначив він.

За три роки громади реалізували 357 проектів капітального ремонту чи реконструкції інфраструктури і освоїли 183 мільйони гривень.

Окрім того, Олександр Савченко наголосив, що на Волині дуже потужний агропромисловий комплекс, який постійно розвивається.

«Ми 5-ий рік поспіль отримуємо більше мільйона тонн зернової продукції», – наголосив він. Держава суттєво підтримує АПК в останні роки. Зокрема, в областьу 2018 році надійшло 137 мільйонів гривень на розвиток галузі. У наступні три роки запланували облаштувати сироварню, 2 молочні ферми, свиноферму, 2 зернові елеватори та картоплепереробний завод”.

Участь у Раді регіонального розвитку взяли і представники Гнідавського цукрового заводу – одного з провідних підприємств Волині, наголосивши, що такі заходи є своєрідним плацдармом для спілкування провідних підприємців та обміну досвідом.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook