«Підприємство поступово досягає європейських стандартів переробки та якості сировини», – Гнідавський цукровий завод

Гнідавський цукровий завод щороку проводить модернізацію підприємства, що має на меті зменшити витрати газу та збільшити енергоефективність підприємства, а також покращення якості сировини.

Читайте також: На Гнідавському заводі розповіли про переваги коричневого цукру

Заступник голови правління з питань сировини Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин каже, що така реконструкція виправдана, адже підприємство поступово досягає європейських стандартів переробки та якості сировини.

Попри низьку ціну на цукор та високу ціну на газ та пальне на підприємстві запевняють, що не будуть зупинятися на досягнутому.

«На нашому підприємстві працює великий колектив, поряд надійні партнери, тому разом вдається подолати і труднощі», – наголошує Олександр Нікішин.

Довідково: Акціонерами ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» було вкладено значні інвестиції у завод для покращення ефективності переробки сировини та якості отриманого продукту.

Сучасні цукровиробники фактично усі диверсифікують своє виробництво, що дозволяє їм отримувати нові джерела доходів й, розширивши асортимент пропозиції та зайнявши нові ринкові сегменти, бути конкурентноспроможними і уникати таким чином ризиків.

Процес розвитку Гнідавського цукрового заводу пов’язаний також з освоєнням нового виробництва та розширенням асортименту продукції. Одним із яких є будівництво заводу з виробництва біоетанолу. Спочатку планували його як цех, а потім вивели в окрему одиницю як завод Товариства з обмеженою відповідальністю «Біопаливно-енергетична компанія».

Читайте наші новини на сторінці у Facebook