На Гнідавському заводі розповіли про переваги коричневого цукру

Існує популярна теорія про те, що коричневий цукор є кориснішим за білий з точки зору здорового харчування. Чи так це насправді?

Читайте також: Гнідавському цукровому заводу передали сертифікат відповідності системи менеджменту ISO 22000:2005.ФОТОРЕПОРТАЖ

Думка експертів про справжній рівень корисності коричневого цукру опублікував журнал про харчування “Фудньюз-пресс”. Виявляється, що у такому цукрі дійсно присутні цінні для організму та здоров’я людини речовини.

Апелюючи до свідчень, наданих національною базою даних продуктів харчування США про склад та енергетичну цінність продуктів, спеціалісти констатували: у коричневому цукрі, на відміну від білого, зберігаються вітаміни і клітковина. Також у ньому більше мінеральних речовин — каліюкальціюзалізамагніюфосфору.

Перевагу у користі коричневого цукру експерти пов’язують з тим, що його не рафінують, як білий. При цьому його приємний смак та карамельний аромат виключно натурального походження, тоді як білий цукор з буряка без обробки має досить непривабливий смак та запах.

Українським «татом» жовтого цукру на сьогодні залишається Гнідавський цукровий завод (ТМ «Солодко»).

Так що коричневий, тростинний цукор приносить організму тільки користь. Зрозуміло, якщо не споживати його в надмірних кількостях.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook