Гнідавський цукровий завод став «Промисловцем року». Фоторепортаж

Церемонія нагородження волинян премією «Люди року – 2018» у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття» відбулася 14 грудня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

На вручення відзнаки прийшло чимало відомих волинян, які розвивають Волинь в соціальній сфері, створюють продуктивний бізнес та цікавляться майбутнім свого краю.

У номінації «Промисловець року» перемогу отримує  голова правління ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» Ростислав Новосад.

ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» – це сучасне європейське підприємство та потужний переробний комплекс з можливістю переробки 7 тисяч тонн цукрових буряків за добу та виробництва 1 тисячу тонн цукру і є одним із лідерів не лише на Волині, а і в Україні. «Гнідавський цукровий завод» випускає 6 різних сортів цукру. Саме це підприємство вперше в Україні випустило органічний цукор під торговою маркою «Солодко». З метою диверсифікації виробництва був побудований завод по виробництву біотехнічних компонентів. Окрім цього, «Гнідавський цукровий завод» – це значний двигун у розвитку соціальної сфери нашого міста та регіону в цілому, адже є платником податків у бюджети різних рівнів. ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» є потужним підприємством, яке надає робочі робочі місця півтисячному колективу. Завдяки успішній співпраці із партнерами «Гнідавський цукровий завод» з року в рік нарощує темпи виробництва, обсяги переробки і отриманої продукції. ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» є не лише Промисловцем року, але й ювіляром року, адже цьогоріч відзначає шісдесятиріччя.

«Безумовно, що отримання цієї високої нагороди є заслугою всього нашого колективу. Я переконаний, що запорукою нашого успіху є довіра тим людям, з якими ми працює поруч, віра в те, що ніхто не зробить краще за нас. Саме це допомагає нам творити і бути кращими, я запевняю вас, що так буде і надалі. Хочу всім нам побажати віри в себе, віри в Бога та віри в Україну», – наголосив Ростислав Новосад.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook