На Гнідавському цукровому заводі побували почесні гості

Фахівці відділу технології цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів Інституту продовольчих ресурсів НААН – завідувач Любомир Хомічак та старший науковий співробітник Сергій Ткаченко – відвідали ПАТ «Гнідавський цукровий завод», де проводять апробування новітніх методик проведення аудиту вапнякового відділення із визначенням складу сатураційного газу, отримуваного за випалу вапнякового каменю. 

На Гнідавському цукровому заводі завжди раді гостям та відкриті до діалогу.

Читайте також: Заводи Волині приймають цукрові буряки від населення (перелік)

На Гнідавському цукровому заводі рятують рентабельність технологіями. Цього року у виробництво інвестували 170 мільйонів гривень. За ці гроші знизили енергозатрати на виробництві, автоматизували декілька процесів, оновили обладнання.

Сучасні цукровиробники фактично усі диверсифікують своє виробництво, що дозволяє їм отримувати нові джерела доходів й, розширивши асортимент пропозиції та зайнявши нові ринкові сегменти, бути конкурентноспроможними і уникати таким чином ризиків.

У ході зустрічі сторони обговорили вдосконалення роботи вапнякового відділення цукрового заводу та налагодженню технологічного процесу, а також позитивну динаміку на підприємстві у зв’язку із встановленням сучасного європейського обладнання

Читайте наші новини на сторінці у Facebook