Заводи Волині приймають цукрові буряки від населення (перелік)

ПАТ “Гнідавський цукровий завод” ще з 15 жовтня почав здійснювати прийом цукрових буряків від населення.

На Волині заготівлю і переробку цукрових буряків здійснюють ПАТ “Гнідавський цукровий завод” та Іваничівське ПП “Європа цукор”.

Читайте також: Один день на бурякопункті Гнідавського цукрового заводу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Станом на 12 жовтня 2017 року у всіх категоріях господарств викопали 7,5 тис. га цукрових буряків– 53,2 % від усієї посівної площі, накопали 306,0 тис. тонн солодких коренів. Урожайність становить 400-500 ц/га, а на окремих площах – до 900 ц/га.

На цукрові заводи та бурякопункти уже вивезли 250,0 тис. тонн. Виробили цукру 32,4 тис. тонн.

ПАТ “Гнідавський цукровий завод” 15 жовтня почав приймання цукрових буряків від населення, нині сезон у розпалі.

Перелік периферійних (перші 5 – стаціонарних) бурякопунктів ПАТ “Гнідавський цукровий завод”:

  1. м. Володимир-Волинський;
  2. смт. Сенкевичівка Горохівського р-ну;
  3. смт. Торчин Луцького р-ну;
  4. с. ПереспаРожищенського р-ну;
  5. с. Дерно Ківерцівського р-ну;
  6. с. Копачівка Рожищенський р-н (на контракті).

.Крім того, ПАТ “Гнідавський цукровий завод” має бурякопункти на території Рівненської області: м. Дубно, смт. Млинів, с. Боремель Демидівського р-ну.

На Гнідавському цукровому заводі переконують, що одноосібні селянські господарства в них на особливому напрямку, для них є окремі склади, окрема вага, щоб вони швидко і ефективно могли довести свою продукцію, здати на зберігання, загрузити відразу ж жом і цукор і спокійно поїхати додому.

На цукровому заводі роблять наголос на тому, що без одноосібних господарств їм теж буде важко, адже це 15 відсотків цукрового буряка від загальної кількості. Це для заводу не є визначальним критерієм, однак досить важливим внеском у сезон цукроваріння. Гнідавський цукровий завод забезпечує одноосібників високоякісним насінням, сприятимуть розширенню бурякозбиральних пунктів, де відповідно створюються нові робочі місця. Насправді перспективи Гнідавського цукрового заводу вражають, адже свого часу із збиткового підприємства він поступово досягає нових європейських стандартів.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook