На Гнідавському цукровому заводі відповіли на чергову «сенсацію» Аверсу

Вчора місцевий телеканал «Аверс» здивував черговою «сенсацією» про забруднення річки Чорногузка. На перший погляд здавалося б і  тема актуальна, і благородну мету переслідують, однак, передивившись цей «витвір» журналістської уяви, чітко прослідковується «ЗАМОВНІСТЬ» та «БРУДНІСТЬ» цього сюжету, а в центрі уваги знову Гнідавський цукровий завод.

Тут вже звикли до брудних нападок цього телеканалу, однак, вважають за потрібне роз’яснити ситуацію. Отже, в сюжеті йдеться про те, що нібито Гнідавський цукровий завод своїми скидами забруднює річку Чорногузка.

На підприємстві кажуть, що перш ніж виконувати чиєсь замовлення, варто вивчити ситуацію, щоб потім не довелося дурно виглядати.

«Людям, далеким від технологічного процесу, зокрема, «журналістам-розслідувачам», які люблять новини, що «погано пахнуть»  пояснюю, що наше підприємство дійсно бере воду із річки Чорногузка, для охолодження устаткування. Наголошую, не для миття буряка чи якихось інших процесів, а виключно для охолодження. Тому розмови про те, що це Гнідавський цукровий завод забруднює річку, це витвір чиєїсь уяви», – пояснює керівник підприємства Ростислав Новосад.

Посадовець твердить, що вони як ніхто зацікавлені у тому аби русло річки було чистим, однак, недоброзичливці поспішно намагаються знову знайти крайнього.

Прес-служба Гнідавського цукрового заводу