На Гнідавському заводі — перші цукрові буряки

Сьогодні Голова правління ПАТ «Гнідавський цукровий завод» Ростислав Новосад оголосив про початок 60 сезону прийому цукрових буряків.

Про це повідомляється на сайті Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод візьме участь в інвестиційному бізнес-форумі

Директор департаменту Юрій Горбенко привітав з початком нового сезону та розповів присутнім: «Я живу заводом, сам в минулому працював в цій галузі. Завдяки новітнім технологіям та сучасній техніці ми бачимо буряки, про які тільки мріяли 30 років назад. Сьогодні два потужних сільськогосподарських підприємства СГПП «Рать» – керівник Віктор Шумський та СГТзОВ «Городище» – керівник Анатолій Никонюк першими розпочали копання цукрових буряків  і поставили їх на завод. В цих господарстві є новітня техніка для вирощування цукрових буряків і відповідно очікується гарний врожай». Також керівник аграрного відомства зауважив, що ПАТ «Гнідавський цукровий завод» буде представлений на Інстиційному бізнес форумі «Волинь – Інвест 2018», який відбудеться 21 вересня поточного року в Луцьку.

 На майбутнє планується придбати жомосушку та ряд приладів завдяки яким скоротися використання енергії на 20 відсотків.

Анатолій Никонюк розповів, що в господарстві цьогоріч планують зібрати 30-35 тис. тонн цукрових буряків із 560 гектарів. Гнідавський цукровий завод – є надійним партнером, з яким господарство співпрацює не один рік. Голова наглядової ради заводу Ярослав Галькевич проінформував  про те, що завдяки інвестиціям, які вкладаються протягом трьох останніх років знизиться вихід води на поля фільтрації вдвічі, скоротиться використання енергії. На майбутнє планується придбати жомосушку та ряд приладів завдяки яким скоротися використання енергії на 20 відсотків.

Водіям перших машин з цукровими буряками вручили символічні презенти.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook