Гнідавський цукровий завод отримав сертифікат на управління якістю iSO 9001

Сьогодні ПАТ «Гнідавський цукровий завод» отримав отримав сертифікат на систему управління якістю ДСТУ 9001.

Цим сертифікатом посвідчується, що система управління якістю стосовно виробництва цукру, який здійснюється приватним акціонерним товариством «Гнідавський цукровий завод», що згідно з чинними в Україні нормативними документами відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015 IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі розпочали ревізію посівів цукрового буряка

Контроль відповідності сертифікованої системи управління управління якістю вимогам зазначеного стандарту здійснюється шляхом наглядання, періодичність і процедури якого регламентується програмою.

Сертифікат директору Гнідавського цукрового заводу вручив керівник органу сертифікації систем управління ДП «Волиньстандартметрологія» Богдан Шиба.

Своєю чергою, директор Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад подякував за виявлену довіру, а також розповів про модернізацію підприємства з метою досягнення європейського рівня виробництва.

ДСТУ ISO 9001:2015 підвищує вимоги до якості продукції. Цим сертифікатом Гнідавський цукровий завод підтверджує якість продукції як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні.

На Гнідавському цукровому заводі продовжуватимуть працювати в напрямку підтвердження сертифікації Міжнародною організацією і очікують аудиту та співпраці з такими компанії «Jakobs»  та «Nestle». Наступним кроком у досягненні підприємства ISO 22000.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook