Виробництво цукру повернеться до середньорічного рівня – експерт

В рамках конференції «Торгівля та Експорт цукру 2018», що відбудеться 30 серпня, керівник аналітичної служби ГК «Sucden» (СНД) Марина Сідак окреслить ситуацію на ринку цукру в країнах СНД.

За її прогнозами, в 2018/2019 МР році виробництво цукру в світі має повернутися до середньорічного рівня, а Бразилія переключиться на етанол: «Світове виробництво цукру знизиться до 182 млн т, оскільки Бразилія, Пакистан і Європейський союз більш ніж компенсують рекордні врожаї в Індії і Таїланді», – говорить експерт.

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі планують втілити проект із сушіння жому

Окрім того, аналітик зазначила, що за останній рік експорт цукру з країн Європи значно зріс, але зростання було обмежене поставками більш дешевого цукру з країн Причорномор’я:

«Після скасування квот восени 2017 року країни ЄС збільшили площі посівів цукрового буряка і в сезоні 2017/18 рр. виробили рекордну кількість цукру. Однак, обсяги експорту європейського цукру, незважаючи на їх значне зростання в звітному періоді, не виправдали очікування ринку через посилення конкуренції з країнами Причорномор’я (Росія і Україна), ринки яких також перебувають в умовах високого виробництва і низьких цін», – прокоментувала Сідак.

Навіть з урахуваннях всіх ключових факторів, фундаментальна перспектива нового цукрового сезону 2018/19 МР залишається складною. Чого ж чекати від нового сезону? Про це і не тільки будемо говорити 30 серпня на панельній дискусії за участі експертів цукрового ринку від провідних міжнародних трейдингових компаній: Sucden, Louis Dreyfus, Ed&F Man та інш.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook