На Гнідавському цукровому заводі розповіли про вантажівки, відстійники і «фейки»

Кілька днів тому соцмережі сколихнула новина про невідомі машини, які заїжджають на територію фільтраційних полів Гнідавського цукрового заводу і нібито готують якісь «відстійники».

Відповідне відео «горе-активісти» надіслали до правовоохоронних органів, які зреагували миттєво, переславши заяву на Гнідавський цукровий завод.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим вигідна співпраця цукрового заводу і фермерів? ВІДЕО

За коментарем ми звернулися до заступника голови Гнідавського цукрового заводу Олександра Нікішина.

Як з’ясувалося, на підприємстві відбувається планова чистка і санація на фільтраційних полях. Такі заходи Гнідавський цукровий завод проводить щорічно, готуючи собі відстійники в тих об’ємах, які будуть необхідні до наступного сезону прийому цукрових буряків.


«Цього року ми плануємо збільшення надходження цукрового буряка, тому роботи проводяться більш інтенсивно. Дефекат, який вивозиться з полів фільтрації використовується як мінеральне добриво на сільськогосподарських угіддях наших партнерів, які після проведення відповідних аналізів забирають сировину на свої поля», – запевнив Олександр Нікішин.

Олександр Нікішин повідомив, що вторсировину із заводу використовують на території Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей сільгосппідприємства «Вілія», «Хаверстагро», «Урожай» та низка інших. Щороку з полів фільтрації вивозиться близько 150 тисяч тонн дефекату.
На ПАТ «Гнідавський цукровий завод» планують завершити всі роботи до початку сезону.

Гнідавський цукровий завод закликає «доброзичливців» не розповсюджувати фейкову інформацію в мережі, а звертатися за роз’ясненнями на підприємство та не надсилати неправдиві заяви до правоохоронних органів, адже, в той час коли поліція «розслідує» фейкові заяви, в країні процвітає корупція і злочинність.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook