«Будемо розвивати цукровий завод, щоб бути кращими не тільки в Україні, але й у Європі»

На Гнідавському цукровому заводі продовжується модернізація виробництва. Вже сьогодні на завершальному етапі встановлення жомопресів фірми «Babbini».  Обладнання призначено для віджиму жому після дифузії.

Якщо говорити про майбутнє, то у перспективі планують  розпочати роботу над сушінням жому. Переговори ведуться з польською проектною організацією, що у майбутньому має підготувати відповідний проект.

Читайте також: Ростислав Новосад: від заробітчанина до директора заводу

Одним із прикладів виробництва, який допомагає рухатися в бік енергетичної незалежності України, експерти називають виробництво біоетанолу на Гнідавському цукровому заводі.

Також підприємство активно співпрацює і переймає досвід європейців, закуповує обладнання передових технологій відомих німецьких фірм «IPRO», «BMA», «APRO», «Noton», «Polimex», «Babbini».

На підприємстві  підтримують тісні контакти з державною компанією «Польський цукор», з німецькою компанією «Pfeifer & Langen», з іншими іноземними компаніями. Вони вбачають у Гнідавському цукровому заводі не тільки бізнес-партнера, але й установу, в якої можна повчитися.

«Будемо працювати та розвивати цукровий завод, щоб бути кращими не тільки в Україні, але й у Європі», – запевняють на підприємстві.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook