Луцький гурт «MOTANKA» здобув престижну нагороду на міжнародному фестивалі

Слухай українське? Драконівський закон олігархів ставить під загрозу всю нашу культуру.

Не дивно, що стільки талановитих людей вирішують назавжди залишити країну. Адже, на жаль, часто вони можуть отримати шанс розвиватися тільки за кордоном.

“Купуй українське”, “підтримуй молодих авторів”, – подібні гасла зараз нерідко можна зустріти на полицях книжкових магазинів, або у відділі з музичними платівками. Але як насправді виживають талановиті люди і чи мають вони шанс просувати нашу культуру? Особливо, коли піратство поступово із махінацій в інтернеті переростає у державну політику. Однак завжди знайдуться люди, що є справжніми поціновувачами української музики, ті які не дивлячись на складну економічну ситуацію в країні готові підтримувати українські гурти.

Важкі ритми, таємнича атмосфера та стан напівтрансу – це рок-гурт «MOTANKA» з Луцька. Однак лучани мають нагоду почути їх набагато рідше, ніж іноземні слухачі, адже хлопці жили і створювали музику в Німеччині. Однак, згодом вони повернулися на батьківщину і ось уже кілька років продовжують нас вражати чудовими музичними хітами. Зовсім нещодавно хлопці здобули «срібло» на фестивалі Wacken Open Air є найважливішою подією метал-музики в світі.

В фіналі W:O:A Metal Battle брали участь 28 країн з усього світу! В кожній з країн проводився національний відбір Metal Battle, де було обрано один гурт для участі у міжнародному фіналі. Гурти-переможці національних відборів прибули на WACKEN Open Air, щоб змагатися з іншими за право отримати всесвітнє визнання та цінні призи! Інтернаціональне професійне журі складалося з 28 експертів з різних країн, які є «акулами» метал-музики (організатори, менеджери, музиканти)! Після двох насичених конкурсних днів журі повинно було обрати 5 переможців! Час виступу для кожного гурту був обмежений до 20 хв, що зробило змагання ще складнішим, оскільки за 20 хв потрібно було «закохати» в свою музику, передати всю її унікальну атмосферу! Проте, MOTANKA прийняли виклик і зробили все можливе, щоб потрапити в число 5-ти переможців W:O:A Metal Battle. І в них це вийшло!

Багато членів журі віддали MOTANKA найвищі бали! MOTANKA стали другими переможцями і отримали цінні призи від спонсорів W:O:A Metal Battle (Wacken Foundation, Paiste, Marshall, Mark Bass).

Висловлюємо величезну подяку технічній команді W:O:A Metal Battle за те, що організували все на найвищому рівні! Ми ніколи не бачили настільки чіткої та професійної організації музичного фестивалю! Респект кожному, хто брав в цьому участь!

«Ми дякуємо нашій групі підтримки, яка супроводжувала нас протягом всіх етапів W:O:A Metal Battlе! Дякуємо українським фанатам, які приїхали з України, щоб підтримати нас в цей відповідальний день! Ми дякуємо нашим рідним і друзям за віру в нас, ви дали нам сили пройти це змагання і вийти переможцями! Дякуємо Луцькому біотехнічному інституту МНТУ за надане приміщення, яке багато років дає можливість репетирувати!
Дякуємо клубу Jugendkulturzentrum die Klinke який надав нам житло та в зв’язку із терміновою заміною бас гітари надали нам власну басуху на період концертів!

А особливу подяку хочемо висловити нашим спонсорам. Дякуємо за розуміння того, наскільки важливим для нас був цей конкурс! Незважаючи на відсутність будь-якої підтримки з боку держави, ці люди повірили в силу Української музики і допомогли втілити нашу мрію!
Висловлюємо надзвичайну подяку голові спостережної ради Гнідавського цукрового заводу Ярославу Галькевичу.  Дякуємо за вашу підтримку!», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці гурту.

Про створення гурту, музику, політиків, російську пропаганду та поїздку на фестиваль вже незабаром в інтерв’ю з учасником гурту Сергієм Ходорчуком.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook