На Гнідавському цукровому заводі завершують встановлення жомопресів

На Гнідавському цукровому заводі продовжується модернізація виробництва. Вже сьогодні на завершальному етапі встановлення жомопресів фірми «Babbini».  Обладнання призначено для віджиму жому після дифузії.

Про це нам повідомив заступник голови правління з питань інвестицій Гліб Галькевич.

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі збільшать обсяги виробництва екологічно чистого цукру

«Дві третіх по встановленню обладнання вже пройшли, починаємо приводити все це до порядку. Ми пішли можливо трохи важчим шляхом, адже під встановлення новітнього обладнання розібрали старі споруди і будуємо нові. Звичайно, це тягне за собою певні затрати, але дає необхідний простір будівництва на майбутнє», – переконує посадовець.

Гліб Галькевич запевняє, що цією модернізацією вже передбачені всі можливі шляхи подальшого розвитку підприємства. Модернізацією та встановленням найновішого обладнання займається українська фірма «Українська технологічна компанія», яка має відповідний досвід у цьому.

Нові встановлені преси будуть мати неабиякий вплив на енергетичну ефективність, а за рахунок скорочення часу дифузії. Це знову ж таки зменшить кількість нецукрів, які доводиться пропускати через весь процес переробки, а співвідношення цукрів до нецукрів істотно збільшиться.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook