Експозицію Гнідавського цукрового заводу відзначили на АГРО-2018

У Києві триває робота наймасштабнішою сільськогосподарської виставки в Україні та Східній Європі «Агро-2018». Другий день заходу гарантує бути не менш насиченим на різноманітні події, аніж перший. На учасників та відвідувачів виставки очікують профільні семінари, конференції, доповіді, круглі столи та презентації новинок. Крім того, сьогодні продовжиться робота всіх експозицій у 7 павільйонах та поза ними.

Читайте також: У Києві стартувала Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018»

ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» представило макет найпотужнішого інноваційного проекту, який має комплекс виробництва біокомпонентів і у перспективі – будівництво біогазової установки і остаточна очистка відходів виробництва цукрових буряків.

Учасники виставки відзначили один з найгарніших стендів в павільйоні експозицій областей України – локація Волині, яку прикрашає макет Гнідавського цукрового заводу, одного з лідерів галузі. Є на ньому й проект біогазового заводу, будівництво якого компанія планує завершити за два роки. За словами заступника директора підприємства Людмили Стемковської його запуск зробить роботу заводу максимального енергоефективною.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook