ТзоВ «П’ятидні»: Талановитий господар краще чотирьох тисяч добрих (Новини партнерів)

Селяни охоче йдуть на співпрацю з Валерієм Дібровою. Знають: товариство завжди чесно розрахується з ними. Виграють від цього і сільські ради, оскільки з орендної плати стягується прибутковий податок.

Співпраця «П’ятиднів» з орендарями виявилася такою привабливою, що  в селі Окорськ Локачинського району, а це за шістдесят кілометрів від центральної садиби, господарство утворило відділок.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод представлятиме Волинь на міжнародній виставці

Нещодавно ТзОВ «П’ятидні» придбало більш як на 12 мільйонів гривень найкращої у світі техніки. Зокрема, три трактори «Джон-Дір» потужністю 370 кінських сил, самохідний із шириною захвату обприскувач вартістю 200 тисяч євро, сівалки і ґрунтообробні агрегати шведської фірми «Ведерстад». Останні дають можливість за один прохід без оранки, без культивації підготувати ґрунт і засіяти до 120 гектарів за добу. Трьох таких агрегатів і п’яти потужних тракторів вистачає, щоб обробити всі землі товариства. Решті тракторів і машин відведено обслуговуючі функції.

Вражає складське господарство. Було споруджено ще три сховища — на три тисячі тонн зерна кожне. Загалом «П’ятидні» можуть зберігати його 30 тисяч тонн. Усі склади стандартизовано й сертифіковано. Підприємство працює без послуг елеваторів, комбінатів хлібопродуктів, не платить їм за зберігання зерна.

Вчасно переробляти врожай допоможе і зведений в селі Колона зерносушильний комплекс вартістю 2,5 мільйона гривень. Встановлена на ньому сушарка «СУКУП» (США) дає змогу за добу доводити до необхідних кондицій до 700 тонн пшениці. Власний хлібозавод у Любомлі щодоби випікає 5—7 тонн хлібобулочних виробів.

Значні площі у підприємства і під посівами цукрового буряка, адже аграрії переконанні, що сіяти цукровий буряк вигідно. Після збору урожаю «солодкий корінь» відправляють на Гнідавський цукровий завод, а співпраця двох потужний підприємств триває вже десяток років.

«Гнідавський цукровий завод наш надійний партнер, якому ми вже не перший рік здаємо цукрові буряки на переробку», – зауважує керівник підприємства «П’ятидні » Валерій Діброва.

На Гнідавському цукровому заводі теж цінують своїх партнерів-сільгоспвиробників і завжди готові прийти на допомогу.

Гнідавський цукровий завод у сезоні 2018 року буде запущений в роботу у визначені терміни, а вірніше у серпні цього року. В планах заготівля та переробка буряка в обсязі 600 тисяч тонн та мінімум роботи заводу у сто днів, бо ефективною можна вважати роботу заводу у 80 днів.

На підприємстві розповідають, що запорукою успіху безперебійної роботи підприємства є досконале планування. Серед найважливіших аспектів вчасна та безперебійна робота бурякозбиральної техніки,вивезення сировини автомобільними компаніями, а також укладання відповідних угод між підприємством та товаровиробниками на взаємовигідних умовах та доставка цукрового буряка на переробку згідно узгоджених графіків.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook