Сезон 2018 року на Гнідавському цукровому заводі стартує у серпні

Підготовка Гнідавського цукрового заводу до сезону 2018 року розпочалася відразу після різдвяних свят. Про це повідомив директор підприємства Ростислав Новосад.

«Гнідавський цукровий завод буде запущений в роботу у визначені терміни, а вірніше у серпні цього року. В планах заготівля та переробка буряка в обсязі 600 тисяч тонн та мінімум роботи заводу у сто днів, бо ефективною можна вважати роботу заводу у 80 днів», – повідомив посадовець.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод придбав найновіше обладнання для модернізації

На підприємстві розповідають, що запорукою успіху безперебійної роботи підприємства є досконале планування. Серед найважливіших аспектів вчасна та безперебійна робота бурякозбиральної техніки, вивезення сировини автомобільними компаніями, а також укладання відповідних угод між підприємством та товаровиробниками на взаємовигідних умовах та доставка цукрового буряка на переробку згідно узгоджених графіків.

Вже доброю традицією на Гнідавському цукровому заводі стало урочисте відкриття сезону цукроваріння що переходить із року в рік і сезон 2018 року обіцяє не бути винятком.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook