Насіння, передпосівний обробіток, збирання врожаю. На Гнідавському цукровому заводі турбується про партнерів-сільгоспвиробників

Незабаром на Волині стартує сезон посіву цукрового буряка. Великі сільськогосподарські підприємства вже розпочали підготовку до посівної. Господарства беруть насіння по прямих угодах з відомими торговими марками. Кому ж не вистачає коштів, то Гнідавський цукровий завод закупляє високоякісне насіння для підприємств-партнерів під майбутній урожай.

«Ми завжди йдемо на зустріч нашим партнерам, аби тільки господарства були забезпечені всім необхідним до початку сезону посівної», – запевняє директор ПАТ «Гнідавський цукровий завод» Ростислав Новосад.

Читайте також: На Гнідавському цукровому заводі розпочали підготовку до сезону 2018 року

Також на підприємстві надають послуги як по передпосівному обробітку, так і по посіву. Вже цього року є замовлення на 800 гектарів. Ці послуги завод надає своїми передпосівними агрегатами з відповідним розрахунком після виконаної роботи або ж від отриманого врожаю вже восени.

На підприємстві запевняють, що готові надавати допомогу сільгоспгосподарствам-партнерам і у збиранні врожаю, аби тільки люди не залишалися сам на сам зі своїми проблемами.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook