Гнідавський цукровий завод збільшуватиме свої потужності

У 2018 році Гнідавський цукровий завод  планує переробити цукрового буряка із площ більше як 10 тисяч гектарів, що їм гарантують партнери-сільгоспвиробники. Про це повідомив директор Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад.

«Минулого року сільгосппідприємства отримували рекордні врожаї, однак цукристість була значно меншою, тому великий врожай це ще не означає великий вихід цукру. Якщо в нас буде врожай 55-60 тонн із гектара, але цукристість становитиме 18 згідно шкали, то кількість цукромішків не зменшиться», – запевняє посадовець.

Читайте також: Цього сезону йдемо на рекорд як за кількістю переробленої сировини, так і за виробництвом цукру – Гнідавський цукровий завод

Цього сезону волинські цукровики хочуть переробити не менше як 600 тисяч тонн «солодкого кореню», а це 100 днів переробки цукрових буряків при середній продуктивності роботи заводу більше як 6 тисяч тонн на добу.

Нагадаємо, що Гнідавський цукровий завод є одним із лідерів виробництва цукру в Україні, за що неодноразово був відзначений як на місцевому, так і на всеукраїнському рівнях.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook