На Гнідавському цукровому заводі розпочали підготовку до сезону 2018 року

На ПАТ «Гнідавський цукровий завод» розпочалася підготовка до сезону 2018 року. Про це нам повідомив заступник директора Олександр Нікішин.

До питання підготовки тут відносяться доволі серйозно, адже хороше планування роботи і подальша модернізація виробництва – запорука успіху підприємства восени.

Вже сьогодні на заводі активно співпрацюють з сільгосппідприємствами-партнерами та намагаються визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка.

«У сезоні 2018 року ми виходимо на рівень 10-10,5 тисяч гектарів посіву цукрового буряка. Га сьогодні ще є невизначеність певних господарств, тому й такий розбіг у площах. Звичайно, що на все це впливає і ціна цукру, а також складових, які потрібно вкладати в отримання хорошого врожаю», – запевняє Олександр Нікішин.

На підприємстві кажуть, що говорити про врожаї поки що зарано, адже на врожайність «солодкого кореню» впливає дуже багато чинників, зокрема й належні погодні умови. Однак на Гнідавському цукровому заводі переконують, що готові переробити стільки сировини, скільки буде потрібно і не залишать сільгоспвиробників «сам на сам» зі своїми проблемами.

Прес-служба Гнідавського цукрового заводу